Jump to content
Българският форум за музиканти

Death - Cosmic sea бас соло(кавър)


bassbull

Recommended Posts

Благодаря, брато! Да го дам целия, ама няма с кой вече да ги свирим тези неща. С бившата ми група Аутсайдер думкахме целия Human едно време. Пък и отдавна не се считам за музикант, парите ги вадим по съвсем друг начин. А да седна, и да пусна парчето, и да свиря върху него.....нещо не ми харесва така. Дано да са останали яки металисти в тоя форум - сродни души. Ти май си от тях.... Чък Шулдинър остави една много яка следа в музиката. R.I.P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото е,че тоя гаден метълист не преувеличава... :))

 

Ето ги и OUTSIDER - 1993 Г.

 

Редактирано от Dez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега trolla, абе аз си мисля че с Аутсайдер свирихме траш метъл бе. Как да напомняме на Death? И в последните години (1995), даже доста омекотихме и от траша. Както и да е....Важното е да има метъл.

Хайде още едно парче на Аутсайдер, ама не успяхме да запишем викали поради ред причини.

http://soundcloud.com/ivan-dinkov/outsider-1995

Акйо някой има мерак да го изпее, да заповяда!

Хайде със здраве!

Метъъъъъл :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те и Death не са типичен дет метъл :) Даже са доста извън общоприетите стандарти ако може да се каже, че има такива. Напомняте ми за тях в китарните партии някак. Също и на Ahteist в дадени моменти. Тоест на мои любими банди и много се кефя. Знам ли ... може би толкова са ми в главата, че от най-малкото правя асоциация с тях. Съдя само по песента Unes, че други не съм ви чувал. Айде пускам си това от soundcloud. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.