Jump to content
Българският форум за музиканти

Да пратиш настройките на педалчето си през адаптора на китарата....


Fenix

Recommended Posts

Представям си на концерт как вадят телефони да качвате пресети и в това време им звъни свекървата. Иначе готина джунджурия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нечовешки яко, вчера го сложих и тествах.

Джордан Рудес го ползва, дори на един конц "свири" с него на айФоня... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I got an app on ma phone. An' ma app is crazeey. Yeah baby! :godbless: Аз бих се скъсал да се лигавя с това, но тухлофонът ми е дъртичък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Лигавя се е точната дума. И аз използвам iPhone и за глупости и по работа. И на wiguitar свиря за ташак, и amplitub имам но това не е сериозно. Дали айфон или който и да е смартфон - не е сериозно. Ама никак!

 

Ще се самоцитирам 'щото именно нашият разговор предизвика някакви неснователни истерични пристъпи у трети лица:

Още един повод за мързел, който от своя страна е предпоставка за безхаберие. И това не е маловажно!

 

Байдъуей - не мога да си намеря мнението по темата. Имам предвид не обясненията, а първото ми мнение.

Когато пристигне в магазина и го тествам така че да го видя и чуя, ще обсъдя и истинските качества/недостатъци.

Засега е концептуална пръдня от клип в ютюб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Хейтър :greenangel: (с най-добри чувства, разбира се)

Схващам ти идеята де, съгласен съм донякъде за мързела, но не смятам идеята за камиончетата продукт на мързела, и обратно - мързелът и безхаберието няма да бъдат продукт на камиончетата на ТС.

 

По-скоро се гони маркетинг тук, при това към домашните фенове (на Петручи, примерно), а не реална функция, която да се използва в "бойна обстановка". Тъй смятам. А това с телефона и whole lotta love е яко за мен, и бих го направил на лайв, да речем, и ще стане купон. Да не забравяме, че рокендролът си има голяма доза позьорщина в себе си :)

 

И за да не съм тотално офтопик: самите камиончета (като се абстрахираме от toneprint-хавата), не звучат никак зле на видеодемота из тубата, доколкото мога да съдя за модулиращи/времеви ефекти, по простата причина че такива (почти) никога не съм ползвал - аз съм фен на най-простите ръмжащи жици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е яко за групи които свирят ,кавари,иначе си е една изгъзица на техниката,въпреки това свиренето не отпада,все пак това е само ефекта трябва и да се изфири! :virtuoz::punk_guitar: Има и друг момент,че апаратурата в Българи я не е на ниво може да се получат интересни подобияу на оригиналният звук.......... :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е много стара технология

още преди 20г. synth и drum mchines архивираха паметта си на касетки или магнетофони

и при нужда си я връщаха точно по същия начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.