Jump to content
Българският форум за музиканти

Темата "Репетиционни"


Recommended Posts

Мисля че ще е много добре ако се обощи темата "РЕПЕТИЦИОННИ" и се сложи някъде на видно място - заключена, като се обновява понякога.

В момента по темата има много "offtopic" и се трудно може да бъде полезна.

Примерно може да се подредят така нещата, че да има кратко описание на репетиционната - какво представлява помещението, горе - долу с какво е оборудвана и местоположението и. Да има координати - телефони, евентуално уебстраница и т.н. Пък ако се пусне и една анкетка "Кой, къде свири най-често?" човек лесно би могъл да се насочи.

Такива неща, казвайте какво мислите по въпроса?

Редактирано от I=====I
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, да си съществува сегашната тема, по която да продължава да се пише и някой модератор да добавя в официалната. Или пък с лични съобщения към модератора, нещо такова. Аз лично дори са наемам да направя някоя и друга снимка на една-две или повече репетиционни, така че "око да види". :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАА!!!

 

Аз точно това мислех да пиша вчера, но ми се спеше и викам, че днеска ще го пиша и затова "стигнах само до някъде" :D .

:cheers::) Браво, браво! :):D

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре това да бъде направено на сайта (coming soon). Тук да се обсъжда, а на сайта да има такъв раздел "Репетиционни" с всичките екстри :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Прекрасно, така или иначе това не е чак толкова динамична информация, така че ще е лесно да се поддържа "up to date". А, че ще е полезна спор няма. Даже, ако собствениците на репетиционни сами предоставят по-изчерпателна информация ще бъде супер! Ако ли не - сами ще се оправяме.

Редактирано от I=====I
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре това да бъде направено на сайта (coming soon). Тук да се обсъжда, а на сайта да има такъв раздел "Репетиционни" с всичките екстри :bravo:

Точно така ще стане. До няколко седмици ще има нещо като сайт, който ще се развива постепенно :bravo:

Информация за репетиционни, студиа и т.н. ще намерите там а тук ще обсъждаме :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Ми айде бе пичове, откога ви чакаме да го направите тоя сайт :read:

Освен списъците със репетиционни и студия, предлагам да има и списък с музикалните магазини и вносители. Също може би и списък с клубовете със жива музика като "Фенс", "Маската", "О!Шипка" и т.н. Може би с линкове към bgmaps.com за адресите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега, не ми е лесно и на мен :bravo:

Не стана точно както го мислех. Докато стане сайте гледайте банерите, там ще намерите репетиционни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всяка репетиционна може да има гласуване от всеки потребител примерно и впечатлението му,записи направени там и н.т. (т.н. ама на обратно демек некви ткиа :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тия репетиционни къде блеят? :)

Да инвестират малко време,инфо....

От тая работа,където ще са в устата на хората от ФОРУМА,те имат яко кяр.

Да се чукнат малко по главата и да вкарат някой лев във ФОРУМА - сайт,награди,безплатни записи на атрактивни групи,награден фонд за авторска музика(за кое парче колко се гласува,положителни мнения...)

Толкова музиканти влизат всеки ден тук и това да не го използваш за реклама...... :wow:

Хората бизнес правят от музиката,а вие прибирате по 5 лв. на час.... :think:

:P:):):)

Ша ма извиняват продуцентите... :):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.