Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова среща


miro

Recommended Posts

Пловдивчани - що не се организирате ве? Софиянци ли трябва да ви организират? ;) Айди - направете си паралелна среща и смучете бира ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз предлагам май месец да се съберем в Пловдив ;) Стига с тая София :virtuoz:

В София бирата е по-скъпа хихи

:)

Супер, аз тогава съм на изпити там, така че и аз ще мога да присъствувам. Да не говорим, че вече съм обещал едно напиване на Топси - той си трае, ама едва ли е забравил :cheers:

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Пловдив на 3 морета бе :blink: Ако има среща в Плд и не съм писал в темата,ако някой ми прати ЛС ще е добре :rolleyes:

Петното :killyou:

 

edit:btw ако има масовка в Плд,просто много не следя,пак обаждайте ако се сетите :rolleyes:

Редактирано от Human_Paun4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииии... никой няма да ви организира :) Айде бе хора, някой да каже час дата и място и се гледайте, няя софиянци да ви организираме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Хелоу аген :greenball: Аз съм на хоризонта вече, така че айде да се съберем в Плодвив;) Предлагам дата 11.06 (по-отранко така да се знае ако някои идва от софия), а и се пада ниделя) доколкото разбрах щели и Грях да свирят в неделя вечер та можем след като се понапием яко с БИРИ да идем да се накуфеем яко ;) С мен ли сте или да? :)

Срещата вие кажете къде да е :) аз съм flexibel,тъй че...

Айде няма да ви пращам официална покана, който може да доиде но не дойде въпреки всичко =] ще си го отнесе с много ракетки :)

Редактирано от Aiel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По пътя по-хубаво :Р Ама аз май трябва да пусна срещата другаде(в говорилня например), макар че е желателно да се съберем само клавиристи ;) просто ще счупим световния рекорд за най-много събрали се клавиристи на едно място :Р .. а в последствие за най-напилите се ... ever ;)

:););););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще влеземе в Гинес? Най-много клавиристи на едно място!!! А нали няма да си носиме клавирите? Че тогава и в Гинес няма да ни поберат... :band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в повдив има един действащ пианист и това съм аз,другия е миро,но той много не свири...

вие къде свирите?

 

P.S.не се заяждам,но просто някой човек може да остане с впечатение,че в пловдив наистина има много пианисти???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.