Jump to content
Българският форум за музиканти

Абе-да се похваля аз!


Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ха честито :P

...аз пък искам саз... ;)

Сазът е чудовищен инструмент!

Имах удоволствието да остана с един такъв преди време за няколко часа и много му се порадвах! Свири се с меко перце с много специфична форма. Тонът е уникален, а сравнението, което един мой познат сподели, че сазът е турския вариант на мандолина е повече от абсурдно! ;)

 

synchu , дано си намериш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее,то ако е така-аз и зурничка искам освен сазче и всичко друго,дето го ща!!!И една пан-флейтичка!!!И...И...И...Край на семейната хармония!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На няколко ще го докарам,но на всичко,дето мога да свиря по принцип - няма как...Поне до първата ми трансплантация на ръчичка или краченце!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да питам в такъв случай къде Снежанка мисли да забучи блок флейтата, ако реши да свири на всичко едновременно... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее,то ако е така-аз и зурничка искам освен сазче и всичко друго,дето го ща!!!И една пан-флейтичка!!!И...И...И...Край на семейната хармония!!! :)

Зурна - брат ми имаше от едно ходене то Тurkey...ама я потроши некъде :) Бтв. хич не се свири лесно на зурна, доколкото се пробвах на няколко пъти. От същото ходене и аз исках да си 'зема саз, ама нямаше как тогава.

 

@steve - мани, мани - 'ора сек'ви - ама прав си нишо общо няма с мандолина!!! Много як инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ма верно станахте малко брутални :):)

Еее ако можеше и да свириш на всички тези неща едновременно...

да и с краката да пържи яйца :green: :green: аа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един въпрос?като не я пускаш,как пишеш постовете на клавиатурата? :godbless: 4е ако имаш способности на Шесторъкия Шива мисля 4е няма да имаш много проблеми да свириш на вси4ко което искаш да си накупиш... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.