Jump to content
Българският форум за музиканти

Поредния кавър на Вай - For The Love Of God


Rust

Recommended Posts

Здравейте , отскоро ме открехнаха за този форум :godbless: .... (10кс Baby Thomas) та си го чета всеки ден с голям интерес и покрай него започнах отново да свиря :godbless:

Та в опит да се включа и аз , поствам като начало един мой запис от преди 2-3 годинки :godbless:

Всякакви коментари биха били полезни :happy:

For The Love Of God (by Rusty :D)

 

записа на китарата е през Zoom505 -> Park by Marshal -> mic-че от тия за по 7 лева за комп :Р -> комп

няма обработка на звука след това !

 

мерси за проявеното внимание :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rusty, първо ЧНГ.

Радвам се че отново си хванал китарата.

Този запис ,нашият общ приятел Владо(певеца) ми го бе пуснал миналата година - ние с теб не се познаваме,но ако Владо се е върнал от Русия може и това да стане-защото ми се обажда преди 2-3 месеца и искаше да му записвам някакви китари.

Много добре си се справил - бравос.много по добре от Цецо дето вече 2 години се мъчи с Always with u,Always with me na Joe Satriani.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , отскоро ме открехнаха за този форум :P .... (10кс Baby Thomas) та си го чета всеки ден с голям интерес и покрай него започнах отново да свиря ;)

Та в опит да се включа и аз , поствам като начало един мой запис от преди 2-3 годинки ;)

Всякакви коментари биха били полезни  :cheers:

For The Love Of God (by Rusty ;))

 

записа на китарата е през Zoom505 -> Park by Marshal -> mic-че от тия за по 7 лева за комп :Р -> комп

няма обработка на звука след това !

 

мерси за проявеното внимание ;)

The page cannot be displayed

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tози запис ,нашият общ приятел Владо(певеца) ми го бе пуснал миналата година - ние с теб не се познаваме,но ако Владо се е върнал от Русия може и това да стане-защото ми се обажда преди 2-3 месеца и искаше да му записвам някакви китари.

ЧНГ :P

За Владо Пачев ли става дума ? щото поне аз за друг не се сещам , но не знаех той да е заминал за Русия точно ?!?

хмм ... интересни новини научавам ;)

иначе аз имам и запис на always with you ... но е доста стар и с не добро качество .... но мога сега да направя нов по тоя повод ;)

 

@killer - мерси ;) ... записвана е с Ibanez S370 (тази на аватара ми)

сега се чудех дали да не я презапиша пак , този път дайрект , без гадното микрофонче , но осъзнах ,че ми липсва техника на бързите места .... та ще трябва първо малко да наваксвам .. тея 2 години явно са се отразили не много леко :cheers:

 

@jFog deSperado ..... сори брадър .... видях и в другата тема ,че нямаш БГ пийринг , иначе точно преди това бях я качил и на online.bg ,ама явно няма да стане ... все пак ако си interested мога да си направя акаунт на трипод ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гот е..някак си по мои спомени саунда е малко по-добър от на Килъра(май,аз имам слух за вадене на песни,но не и за дребните пинизи по самия звук на китарата)..що не направите дуо?:)ще е яко..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Здравейте , отскоро ме открехнаха за този форум :) .... (10кс Baby Thomas) та си го чета всеки ден с голям интерес и покрай него започнах отново да свиря :)

Та в опит да се включа и аз , поствам като начало един мой запис от преди 2-3 годинки :)

Всякакви коментари биха били полезни  :D

For The Love Of God (by Rusty :P)

 

записа на китарата е през Zoom505 -> Park by Marshal -> mic-че от тия за по 7 лева за комп :Р -> комп

няма обработка на звука след това !

 

мерси за проявеното внимание :)

The page cannot be displayed

И аз така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.