Jump to content
Българският форум за музиканти

B.C Rich guitars


пепел

Recommended Posts

Мисля да си взимам някоя китара от по евтените на B.C Rich.Маи наи евтината им която видях е Warlock модела.Които имаше 2 двоини адаптера,които бяха екранирани,тялото няма мн значение.Та да попитам някои ако има китара на тази марка подобна на модела които казах или въобще за марката да кажете дали са добри китарите им.А също този модел разбрах за метъл е по принцип,а имали някоя тяхна коята да става и за рок или и за 2те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти поразгледа ли темите из форума и ползва ли търсачката? Или сега чакаш да ти кажат колко велики китари и веднага да тичаш да си вземаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш и блус може да свириш с тях.Ако ще си вземаш евтина просто си вземи която форма на тялото ти харесва.Лично аз B.C. Rich под 800 лв. не бих си взел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грррр.

 

Завърши поне 11-и клас и пак пиши.

 

От по-евтените, от по-неевтените пак същия шит....

 

Стига простотии!

 

Аз бих те пратил в блатото на вечното зловоние само за литература и български език.

 

Friends. Of couuuurse

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре извинявам се ще потърся за такива теми.Триите я тази тема.

Редактирано от пепел
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.