Jump to content
Българският форум за музиканти

КсеТоФон - Аз излизам извън


Recommended Posts

http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=242068

виждам, че любо не е отворил още тема за новото демо на ксетофон. затова пък аз написах един коментар във фейсбука, който после изтрих, щото май ще е по на място тук.

 

та: "ако приемете завсегдатайското ми мнение, първите няколко думи от песента, до първото "имам", ми звучат по-истински откъм артикулация. след това Ксе леко слиза надолу и високите тонове взима малко насила, с викане. така е по-пънк, но загладено-шлифованото "лек" звучи медено (: след това, в "сън", специфичното тремоло на Ксе е точно на място. мисля, че първите думи от тази песен трябва да бъдат цел на бъдещите вокални търсения в горния регистър (:"

 

също тъй "правените" тъпани тук и в "лабиринт" звучат много добре (:

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Браво, кефи ме,наистина ново звучене.

Не знам защо, но ми прави впечатление ,че сте избързали да го запишете,струва ми се, че ако се репетира още всичко ще си "легне" на място. :pray::ok::bravo::thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Супер яко е така вече,дори за демо пак е яко.Само мога да ви пожелая да не спирате да творите и записвате, без да го приемате като четка, не ни лишавайте от вашата музика!Певицата също е върха.

Искам да слушам вашите парчета и по радиото!

УСПЕХ! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшси настройвам киттарата както си ишшшкам!

 

Всичко е ток и жица, ухо да има;) И мозък. "Хубавата" музика, също като "хубавата" книга, под вид на възприятие е изграждане на спонтанен образ на нещата в съзнанието... Т.е. ако си разтегляш ушите с крик насилствено и чакаш скептично, викайки си "Ц-Ц-Ц" "перфектен" звук, накрая ще чуеш САМО перфектен звук. Който може и да е празен като черна дупка. А иначе можеш да чуеш милиони мелодии в главата си, които припяват в тон с настроението на песента... Може да съм пияна, ама и трезва си държа на това мнение;) В музиката трябва да се влага ДУША! Всичко останало е после и исторически погледнато е възникнало след първото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко, яко! Не пипайте китарите! Все пак нема да свирите на камертони, а на хора:)

 

мен тва най ми допадна кат комент !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.