Jump to content
Българският форум за музиканти

проблем с roland g 600


iceto999

Recommended Posts

Здравейте отскоро имам roland g 600 и проблема е че не иска да зарежда стиловете от дискета. Отначало мислех че е флопито обаче се оказа че не е то. Всеки път ми изписва че паметта е запълнена. Също така не мога вляза и в user style. Казаха ми че трябвало да се преинсталира само че не знам откъде да намеря софтуер и как става номера. Ако някой може да помогне да пише. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При моя също имаше този проблем, но един пич (не помня точно кой беше) ме намери в скайп и ми каза как да си ресна g-to. Обаче трябва да имаш стилове и бленди на дискета, защото се изтриват старите. Значи изключваш клавирчето и има едно копче write. Задържаш копчето write и без да го отпускаш включваш клавирчето. Трябва да ти изпише нещо от сорта на Original .... reloaded. И вече няма да имаш проблеми със зареждането и отварянето на стиловете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При моя също имаше този проблем, но един пич (не помня точно кой беше) ме намери в скайп и ми каза как да си ресна g-to. Обаче трябва да имаш стилове и бленди на дискета, защото се изтриват старите. Значи изключваш клавирчето и има едно копче write. Задържаш копчето write и без да го отпускаш включваш клавирчето. Трябва да ти изпише нещо от сорта на Original .... reloaded. И вече няма да имаш проблеми със зареждането и отварянето на стиловете ;)

 

Колега много ти благодаря за съвета много ми помогна. Сега вече всичко е наред. Благодаря още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък е станало много модерно в тоя форум някой като има проблеми и да си дава скайпа. И какъв е смисълът, като после друг ще има същия проблем? Нали затова е направен тоя форум - за да си помагаме взаимно и да не се задават едно и същи въпроси постоянно :)

 

Браво на elfish, че следи форума и поне предава знанията, които други са му предали, а не се е покрил :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.