Jump to content
Българският форум за музиканти

За фенове и либознателни Wes Borland


Svanio

Recommended Posts

Не знам зашо но се сетих за Limp Bizkit, прослушах отново старите тракове и нали сме китаристи викам дай да видим техния вуйчо що използва и бях ей така :surprise: като видях каква китара са му направили на Wes Borland*китариста на Limp Bizkit* :

http://www.youtube.com/watch?v=wI8e8LU4yHU

За мен лично беше интересно надявам се и на вас.

Видях му и китарата от Yamaha: http://www.youtube.com/watch?v=J4H-8LpBtfo , но Ibanez-a определно ми беше доста интригуващ.

ПП чувствайте се свободни да пишете за подобни извращения* нали си е моя темата :thumbs_up:

ППП темата е и за хейтърите. Прегледах форума, но не намерих същата, затова се осмелих да я пущя.

Поздрави Ванката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От въпросния модел на Ibanez са произведени общо 18 китари за целия свят. Ултра-рядък и красив инструмент, който чат-пат се вясва в ebay за по няколко хиляди долара. Много мечтана китара. Но докато ми падне в ръчичките, най-вероятно ще е станала вече vintage :р Един тип от sevenstring.org има три такива - завистта като чувство ми е чужда... освен в този случай. :)

 

Иначе Уес какво да го коментираме - креативен перко на границата между гениалното и лудостта. Според мен има най-перфектните clean тонове в по-алтернативния метъл. Кой каквото ще да казва, обаче рифовете му в първия, втория и последния албум на LB са си маниашки отвсякъде. Освен това излиза, че е свирил във F# доста време преди Meshugga-рите да ни изкъртят зъбите с Nothing :) Въобще стане ли дума за креативност, Уес е една от първите фигури, които ми изплуват в съзнанието.

 

 

поздрав с малко LB по същество - купон, купон и пак купон на сцената и пред сцената. Никъде не е писано, че трябва да се обръща внимание на Фред Дърст. :)

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.