Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара+Пс


teodor222

Recommended Posts

  • 1 month later...

Някой подкарал ли е тая програма на Windows 7

Аз съм със седмица на лаптопа, инсталирах си последната версия на GUITAR RIG 4, която намерих (от някакъв руски сайт) и работи видимо добре. По-точно - приемам, че работи добре, въпреки че не съм напълно удовлетворен от звука, който излиза на слушалките. Питането ми е, дали ако направя нещо със саунд картата нещо ще се подобри. Или казано иначе, голяма ли е зависимостта на изходния сигнал (звук) от качеството на звуковата карта на компа? И другото, което се сещам да попитам колегите е дали с добавяне на USB Sound cart, би се получило нещо по-добро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой подкарал ли е тая програма на Windows 7

Аз съм със седмица на лаптопа, инсталирах си последната версия на GUITAR RIG 4, която намерих (от някакъв руски сайт) и работи видимо добре. По-точно - приемам, че работи добре, въпреки че не съм напълно удовлетворен от звука, който излиза на слушалките. Питането ми е, дали ако направя нещо със саунд картата нещо ще се подобри. Или казано иначе, голяма ли е зависимостта на изходния сигнал (звук) от качеството на звуковата карта на компа? И другото, което се сещам да попитам колегите е дали с добавяне на USB Sound cart, би се получило нещо по-добро?

 

С коя да е малко по-свястна usb звукова карта, ще имаш по-добри резултати. За мен най-видните предимства са - ниско ниво на шума, ниска латенция, добро качество на звъка. Отделно имап на разположение прилични микрофонни прдусилватели, ако искаш да записвап с микрофон, линейни входове, евентуално инструментален вход за китарата и други полезни джаджи. Ама ти сам трябва да си прецениш дали си заслужава парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.