Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте. Търсих из форума, не намерих коментари за това животно. Става въпрос за Dualist педал-а. Интересно ми е да чуя мнението ви за това и до колко би могло да измести кардан-а. Съмнявам се че някой от тук е тупал на това, но сериозно се замислям дали да не рискувам и да тупам с такова. Ето малко video.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега те спипах B) ,че не си гледал темата странни педали,която дори е забодена най-отгоре.Ето линк към нея http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=4962

Не ,че има много имформация за тях де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че знам за тая статия и този педал(аз от там знам за него). Все пак е маркирана статия. Мен обаче ме интересуваше коментар върху този педал специално какво мислите. Какво бихте казали на човек, който примерно е решил да си купи такова, а не кардан B) (примерно B) ) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе пи4,Katsko е прав.Виж как свирят барабанисти като Върджил Донати,Томас Ланг,наскоро набарах още един изверг -Грант Колинс,а сигурно има още десетки такива познати и непознати музиканти :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти ако ще си взимаш дуалист да е трипъл кик,защото да можеш да си свириш и с левия крак,обаче изобщо ти препоръчвам да си купиш хубав двоен педал и нещо хубаво за барабаните,вместо да хвърляш сумати пари само за някакъв педал,който в началото няма да можеш и да използваш.

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, кажете ми, какви са предимствата на пресата пред това. И обратното. Просто събирам мнения по въпроса за джаджата и да ви кажа досега има 1 що годе сериозно мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то4но това се опиттах да ти кажа,виж как и какво свирят по-горепосо4ените музиканти,със стандартен двоен педал.Не съм видял виртуозен музикант,за основен педал да използва то4но такъв,не 4е не е възможно,но дали е необходимо?И как са станали тези зверове толкова добри,като са използвали такъв тип педали?Едва ли.А bonzo искаше да каже,4е просто ще ти трябва много време да изграждаш не 4ак толкова нужна техника-не казвай,4е това не са сериозни мнения.Хайде успех:greenball:И ако имаш да дадеш толкова пари за такъв педал и имаш желание-просто го направи:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глюпости, разбира се че ще си купя пъргаво карданче :greenball: , само че се замислих дали не е добре да се отработят техники с този педал, за да ми е свободен фус-а :) Тва като забогатея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не човек купи си кардан просто няма смисъл от такива глупости (лично мнение).И според мен Iron Cobra-та изглежда много по-яко от тоя дуалист. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кой да те гледа в краката докато тупаш :D Просто тея дето не са наясно могат да те гледат като голям камък докато си бачкаш с фус-а и биеш 16-тинки :metalist: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в сайта на Meinl,има едно видео на Ланг,изтегли си го и ще видиш как се съ4етава двоен педал с hi-hat-a.А ако помолиш Katsko,може и да ти услужи с DVD-то на Ланг и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vihro мерси много, ще се разтърся. 10х и на всички които писаха серилзно.

 

@Katsko извинявай че попитах тогава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.