Jump to content
Българският форум за музиканти

Еми Айде, Що Да Не Играя И Аз


~DN

Recommended Posts

Димитър Лазаров, на 18г. от София. Започнах да свиря на акустична китара миналия Великден, което продължи около 4 месеца, след което си купих електрическа. Общо ги сложи 8 месеца стаж до днешна дата.

 

Харесвам блус. Всъщност, харесвам много неща, свързани с музиката през последните 7-8 десетилетия, обаче най-голямо внимание обръщам на блус, ама от оня бързия и твърдия, 'дето го свирят Слаш, Енгъс и Джими Пейдж.

 

Нямам музикално наследство от никой. Когато бях 2-ри клас, видях едни дискове на Pink Floyd в нещата на майка ми. Като я попитах какво е, ми каза "малък си за това, остави го".

А до 13-годишен не бях виждал интернет, нито знаех, че радиото има и други станции, освен Хоризонт. Но пък си записвах видео касетки с песните, които ми харесваха по Mtv и MMтв. Един от любимите ми записи беше на Californicaton на RHCP. Помня когато излезе и го въртяха по ТВ. От тогава, някак си тая главната песен ме преследва навсякъде в последните 12-13 години. Нещо като "моята песен" е, още от съвсем малък.

 

Во так. Освен, че музиката значи много за мен, че обичам китарата и т.н., обичам и да вдигам щанги, да ям, да пуша, да играя волейбол, да мастурбирам, да излизам с хора всякакви - дали току що съм се запознал, или съм пръв амиго от малък с тях, все тая. Обичам контактите с други. Обичам да спя, да лежа, да се разхождам, понякога да тичам в парка.

 

Бая противоречиви интереси, а? Аре стига, че много ви стана. Ето и снимки, понеже съм дашен:

 

8citxqczwx4tjyx2ntgsbcwza.jpg

1rvxwzfv7i39o1ypnhdsvkywi.jpg

166816_1401954669058_1838072194_723279_4121583_n.jpg

 

п.п. Нямам гадже, така че чакам дамите с отворени обятия. Да знаете пред мен да не се срамувате от нищо. Айде да бягам да свиря, че сигурно и половин час не ми се събира днес с китарката.

Редактирано от ~DN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Баце, в тоя форум нема жени.

Само брадясъли метълисти дебелаци. :metalist:

 

Айде добре дошъл и успех! :cheers2:

Редактирано от Anakon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.