Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom News


Stoil simeonov

Recommended Posts

Случайно заровен във сайтове, натъкнах се на много интересно нещо,което може би ще бъде полезно за някои от нас,мислейки да избързат и купят нещо за своята китара.Докато ровех из страниците на зуум, се натъкнах на съвсем нова информация.Нови продукти от тях,има и снимки и бедно на вид описание.понеже съм им фен ,разпространявам тази информация, с цел някои ако знае нещо повече за новите "играчки" нека сподели тук

 

Ето и съблазънтта >ZOOM 2011 NEW

 

Ревю на G 3 :

-значи вече са ги пуснали на пазара....

 

Ревю на рекордера R8 Recorder: Interface: Controller: Sampler :

 

Ревю на Дейв Мъстйн-сигнатчър-а

 

Ревю на Kiko Loureiro Signature Edition :

Редактирано от Stoil simeonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно заровен във сайтове, натъкнах се на много интересно нещо,което може би ще бъде полезно за някои от нас,мислейки да избързат и купят нещо за своята китара.Докато ровех из страниците на зуум, се натъкнах на съвсем нова информация.Нови продукти от тях,има и снимки и бедно на вид описание.понеже съм им фен ,разпространявам тази информация, с цел някои ако знае нещо повече за новите "играчки" нека сподели тук

 

Ето и съблазънтта >ZOOM 2011 NEW

 

Ревю на G 3 :

-значи вече са ги пуснали на пазара....

 

Ревю на Дейв Мъстйн-сигнатчър-а

G3_slant.jpg

ZOOM G3 - available in September! - това са думи от ревюто на Дейв Мъстийн проца!

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На зуум се кефя на рекордърите по принцип, китарните им неща в най-добрия случай не ме впечатляват особено. А т'ва ревю на G3 е такава антиреклама, че няма накъде повече. Този, който го е направил, или е някъв хейтър, или трябва шефовете му да го бият с пръчки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На зуум се кефя на рекордърите по принцип, китарните им неща в най-добрия случай не ме впечатляват особено. А т'ва ревю на G3 е такава антиреклама, че няма накъде повече. Този, който го е направил, или е някъв хейтър, или трябва шефовете му да го бият с пръчки.

 

Въпреки ,че....абе наистина ме издразниха с това ревю,то пародия си е направо ,надявам се да пуснат по-обширно разглеждане след време някъде по тюбовете.Иначе ми изглежда доста обещаващ ,този g3 ,пък ще видим или ,най-вече чуем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.