Jump to content
Българският форум за музиканти

Telesound


Guitar Freak

Recommended Posts

Понеже тази седмица ще си купя нов Schecter от този магазин искам да ви питам рисковано ли е да си го поръчам от онлайн магазина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не си сигурен, защо не пробваш по телефона, така или иначе магазинът в България е един?! :girl_cray2:

П.П.: Добър избор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да отида защото съм от Шумен, но все пак ми се искаше,за да мога да я хвана и да я пробвам преди да я купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че пичовете са сигурни. Най-добре да им звъннеш по телефона и да се разберете. Определено ще могат да ти дадат инфо и да помогнат с каквото могат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позбавам лично собственика, както и много други хора тук го знаят, и го познавам като човек който е точен и ще ти свърши работата. Причината изобщо да отвори този магазин е че е истински фен на марката и иска да работи за популяризирането и. Аз също бих те посъветвал да ползваш телефона, не за друго а понеже нищо не може да замени личния контакт. Сигурен съм че ще ти бъде обърнато полагаемото внимание, както и че ще получиш адекватен отговор на потенциалните въпроси. Аз лично не бих се поколебал да поръчам, и дори планирам по натам като се наканя да сторя това. Китарите Schecter са инструменти с отлично и безкомпромисно качество на много добра цена. Няма да съжалявш. Надявам се всичко с избора ти да бъде наред и да се радваш на личния си Шект за дълги години напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам. Скоро се обаждах до магазина, понеже ме домързя да се разходя в този студ до там, за да питам за едни конкретни размери на грифа при един определен модел. Получих точен отговор и информацията, която ме интересуваше. Останах с добро впечатление.

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Бате Стъмпи е маняк...истински професионалист...ерудиран в дебрите на китарната техника...и понеже е китарджия от както се помни...знае как мислим и какво очакваме музикантите...дано да успее в страхотното начинание...стискам му палци..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^И аз гo познавам. Наистина разбира много, както и другите пичове. Със Шектер няма да сгрешиш. Ще ти обяснят нещата които не са ти ясни. Отношението към клиентите е може би най-доброто, което ще получиш от музикален магазин. :) Препоръчвам с две ръце. :headbang:

 

Поздрави!

Иван "Ванко" Пашов

 

P.S: В последните седем коментара освен истина нищо друго няма. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.