Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся барабанист


Recommended Posts

работя върху нов инструментален албум,интересувам се от оборудван дръмър,

агресивно свирене с 2 каси

изпратете ми демо

 

drago_hazart@yahoo.com

 

Драго/Хазарт

Редактирано от drago hazart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то ти май трябва да пращаш :):) пък всеки да реши сам за какво става дума. Иначе то тука май почти няма човек който да не си пада по агресивно свирене т.е. тук е мястото :) и за какъв стил става въпрос. Много стилове са с две каси и агресивни :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът е много стабилен китарист,свирил е в "Хазарт" и "Конкурент" (оригиналния такъв,не последвалите вариации на тема "Емо Анчев Бенд") и при него няма слабо! Въобще не става дума за някой аматьор.

 

Успех,Драго! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил фен на "Конкурент" . Лошо е че наскоро търсих техни записи у нета и намерих само една две песни. Иначе се задоволявам с кавъра който им правим. Аз имам доста свободно време но нека завърша записите които правя в момента и ще пратя да чуеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да предложа един тип които кьрти мивки.но неговата агресия отива и кам чупене чат пат.говоря за барабаниста на Gabana.незнам такав болен тип едно че свири даже бих казал перфектно се получава това сьа агресията.мове да чуете някои техни неща вав нета.и да си кажете мнението за него. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
работя върху нов инструментален албум,интересувам се от оборудван дръмър,

агресивно свирене с 2 каси

изпратете ми демо                 

 

drago_hazart@yahoo.com

 

    Драго/Хазарт

А със заплащане ли или на бригадирски на4ала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ем, батка, аз лично съм ориентиран към доста агресивна музика. Обаче комплектът ми е в окаяно състояние, а чинели само от познати мога да намирам, понеже ми ги откраднаха моите. Имам значи кардан, малко барабанче, което ... бе има и по-добри. Бе могат да се намерят, само да има желание. А ако е за записи, там би трябвало да си имат някакъв кит. С'а може и да се изхвърлям доста, ама пък си имам и амбициите.

http://hateeternal.data.bg/Human%20Puzzle/...%2015%20sec.mpg << Това съм аз на 19.03.06 в края на едно парче. Но кажи и за какво точно става въпрос като стил де. мейл - metal_freak@abv.bg , ако има нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
работя върху нов инструментален албум,интересувам се от оборудван дръмър,

агресивно свирене с 2 каси

изпратете ми демо

 

drago_hazart@yahoo.com

 

Драго/Хазарт

Здрасти Драго!

Пише ти Илиян от "ХОРИЗОНТ", в момента съм в България и съм без момчетата защото те са в Корея. Ако искаш може да се видим и да поговорим и аз имам някакви идеи за бачкане така, че ми звънни. Телефона ми е 0899/688989

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Винаги съм бил фен на "Конкурент" . Лошо е че наскоро търсих техни записи у нета и намерих само една две песни. Иначе се задоволявам с кавъра който им правим. Аз имам доста свободно време но нека завърша записите които правя в момента и ще пратя да чуеш!

 

Тук можеш да чуеш песни на Конкурент

http://m.dir.bg/izpulnitel_mp3.php?id=23

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.