Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen - Influence...


YNGWIE308

Recommended Posts

:surprise: ,Евалата!За пръв път се впечатлявам истински тук от техника на свирене. Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото повече човек се опитва да копира някого,толкова по далеч остава неговата същност... :blink: техниката се постига,но това да го измислиш е невероятното,благодаря ви за коментарите.. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ингви не е ужасен младежо, просто не ти допада може би , но е оставил своя диря в развитието на инструмента китара ...бих казал с доста почитатели на стила!

Не скачайте сега за и против , нека си свири кой каквото му е на сърце/аз специално харесвам част от творчеството му/.

Колегата се е постарал да докара тона доста близо :godbless:

Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Отговорено (Редактирано)

благодаря ви,сега и пари да имашe може би щях да се занимавам с музика а не със......

 

Да, определено е време да захвърлиш тия софтуерни симулации и да се захванеш с реално музициране, ако наистина имаш музикантски талант, то и пари ще дойдат :)

Редактирано от Bogeyman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Браво, наистина се броят на пръсти тези, който толкова много се доближават до специфичното му звукоизвличане. И звука кефи яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ не е точно така, особено дори и само в нашия балкански регион.

 

Личи си, че си фен, YNGWIE308, само се чудих защо ника ти е такъв. ХАХахахаха. Доколкото помня, основните неща от клипчето дето си пуснал са си точно от Ингви, но не съм го слушал от поне 10 г., така че може и да не са. Ама май са негови. :)

Не си споменал и как си записвал, смисъл китара, адаптери, интерфейс, софта е Гуитар Риг - тва ясно.

Редактирано от hologram
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че основният акцент е негов,всъщност цялата концепция е негова, аз просто използвам Neoclassical Shred- а.Не съм уточнил как съм записвал по простата причина че едва ли някой наистина се интересува от всичко това, пък и не е представено професионално просто се забавлявам... :cheers2: Между другото звукоизвличането е разковничето,инструмента идва на по късен етап.Поздрави........ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Виждал съм народни музиканти, тамбуристи предимно, фенове на хард-рочец, които цепят Ингви като изоглавени. Това изисква много трениг и немалък усет за и към инструмента, както и към музикалните фрази, при Ингви предимно класика, предкласика, но не само.

Аз не бих направил разлика между твоето свирене и това на Ингви с просто ухо. Явно си го изял с чепиците! Това е много труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.