Jump to content
Българският форум за музиканти

От къде/кой в БГ мога да си закупя Dunlop Jazz Iii


synyster_vengeance

Recommended Posts

Обиколих няколко от известните вериги магазини в София и не намерих от тези перца!

Ако някой може да помогне?

Идеята е, че са толкова хвалени и т.н. няма да ви обяснявам за репутацията... исках да пробвам за какво става въпрос, тъй като ми писна всеки 2 месеца да си правя къстъм и реших да се спра на нещо, дето го правят еднакво винаги и когато ми трябва да е това, с което съм свикнал и мога да разчитам на него!

Редактирано от synyster_vengeance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нещо такова ли става дума - http://www.thomann.de/de/dunlop_jazz_iii_03.htm Поръчааш си 2(да може цената да е над 25лв, тогава е безплатна доставката) и Динакорд ти ги докарват до вратата без стотинка оскъпяване. Справка - http://forum.muzikant.org/index.php?showto...5&start=135

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки 2 месеца да си правя къстъм и реших да се спра на нещо, дето го правят еднакво винаги и когато ми трябва да е това, с което съм свикнал и мога да разчитам на него!

 

а big stubby пробва ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите :D Динакорд не съм погледнал бе верно

Значи при поръчка от Томан доставката е безплатна при покупка над 25, а транспорта е от фирмата Динакорд или не съм разбрал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки магазин, където продават перца Дънлоп може да ги има. Казвам "може", защото явно са доста популярни и много често липсват. В Икономов съм виждал и ги купих всичките 2, които имаха тогава. :D

 

Иначе колегата roussinov спомена big stubby. Те определено нямат нищо общо с Dunlop Jazz III. Доста по-твърди са и доста бързо им се захабява върхът, и звученето им е коренно различно. Stubby Jazz перцата с дебелина 1 мм, които се намират доста по-лесно, са по-близко до Dunlop Jazz III, но пак не е същото. Иначе от Томан могат да се поръчат какви ли не перца, има и по-добри варианти според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естесвено че има и други варианти, просто отдавна ми е направило впечатление колко много хора "немогат да живеят" без тези перца :D

Стъбито ми се въжда по-дълго от Джаз-а, а аз свиря с по-къси перца.

Мюзикуърлд нямат, което много ме озадачава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около година и половина си взех от РФ Jim Dunlop Jazz III USA XL Series (т.нар. red nylon) и едва преди няколко месеца го зарязах, защото вече беше станало по-зле за свирене от другите ми нови перца. :thumbs_up: Смятам скоро като поръчвам от томан чрез динакорд, да опитам V-picks.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите :thumbs_up: Динакорд не съм погледнал бе верно

Значи при поръчка от Томан доставката е безплатна при покупка над 25, а транспорта е от фирмата Динакорд или не съм разбрал?

Така е. Прочети темата която ти дадох за да ти се изясни напълно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ За кое имаш предвид, че много се говори напоследък - Vpicks или jazz III-ките? В youtube има 1 пич - GutiarGnosis, който прави ревю на Jazz III, което го има на страницата на Jazz III в официалният сайт на Jim Dunlop, но в по-късно видео разглежда и V-picks, за които се вярва, че са по-добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Автора : Отиди там - Ако там не го намериш, аз ще се замострелям и самоОбеся :)

 

Поздрави!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм видео-ревюто на Гносис и затова проявих интерес към тези перца.

 

Благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих Джаз 3 и 1 от Фактор и мога да ти кажа че съм страшно доволен.След минутка свириене другите големи перца са като спънка за разлика от тези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.