Jump to content
Българският форум за музиканти

Ще си купувам електрическа китара


Незнам

Recommended Posts

Извиняваям се тогава, ето още информация: Китарата да е около 350лв.

 

Попрочети в нета за Yamaha Pacifica 112 - попрочети от какво е направена и колко струват при другите производители от същия материал. Виж мненията на хората. Със сигурност не е върха на сладоледа по принцип, но за парите, които цитираш, може и да се окаже, че е.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото ако си се разходил по магазините вече ще ти е ясно че китара ( не дърво а китара ) не можеш да купиш за по- малко от 500 лв ...

 

Моят Jackson струва 350 лева и вади перфектен звук. :greenangel::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Kакво означава перфектен звук?

 

 

Перфектен според неговите изисквания явно .. моя Джаксън е същия и на мен ми харесва много е добра китарата за начинаещи .. висчко може да се свири на нея .. модела е Js1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм на Джаксъни от 600 до 1000 лева.На мен лично тези китари ми звучат да не казвам като какво,макар че слушам и свиря предимно твърда музика.Сигурно твоят 350-левов е нещо по-специално.

 

всичко може да се свири на нея

 

Ами то и на акустична можеш да свириш всичко,що не си си взел акустична?

 

 

На автора бих препоръчал да разгледа предложенията на китарите Cort.

 

Ето това например => ЦъК

 

Не съм свирил на точно такава,но като й гледам спецификациите за парите си не е лоша.

 

Отивай и пробвай.

Редактирано от crionic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих му препоръчал Cort G260 Ще олекне с още 50лв.

Но мисля,че за този ценови клас е добър избор.Адаптерите са 2 единични и един хъмбъкер (може да се разделя) и става за по разнообразна музика.Аз лично ползвам такъв модел вече година и нещо и нямам никакви забележки.Болт он е 21 прагчета и т.н. Дори да не е този модел разгледай из сайта на Корт особено Г серийте смятам,че от ниския ценови клас са едни от най-сполучливите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.