Jump to content
Българският форум за музиканти

Поставяне/смяна на инлеи


Recommended Posts

Здравейте, колеги !!

 

Отскоро имам мечта и реших да я реализирам. Именно за реализирането й ми трябва вашата помощ :thx: Иде реч за смяната на инлеите на Jackson DK2M

 

P1030584.JPG

 

Не съм сигурен дали инлеите са стикери или друг вид материал. Страх ме е също така да не повредя самия гриф при/след/по време на премахването им. :ban:

 

Инлеите, които се надявам да заместят старите са ето тези (Richie Sambora Jersey Star Maple ) :

 

signature-samborastar.png

 

Благодаря ви предварително за отделеното внимание ;)

Редактирано от AlexxRoxtarr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава китара и мога да те уверя че със сигурност не са стикери. Имаше някакви спорове за материала от който са изработени, но според мен не е пластмаса.

Няма как да поставиш тези, които си харесал без да се смени целия фингърборд, а това е неоправдано, особено като се има предвид променливия радиус на борда и не лошата заводска изработка.

 

По-добре не се занимавай да разваляш китарата. :ban:

Редактирано от HRS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат супер! :godbless:

 

Да, ама пича е рокстар, а не роктриъгълник, и сигурно за това мечтае да ги подмени :godbless: !!!

Не се заяждам, просто се шегувам... Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Фен съм на Самбора и реших, че вместо да взимам негов Фендер Страт мога да "ъпгрейдна" сегашната си китара :godbless: Наистина страшно много се надявам да има начин да сменя инлеите, но ще видим .. накрая може би ще взема един скуайър булет страт колкото да му сложа инлеите и да го окача на стената :godbless:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм на твое място не бих предприел това защото трябва да смени фрета трява да се набиват позиций.А и направата на инлей няма да ти излезе евтино...

Редактирано от Mark Avrelii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случаят с кленовият гриф, от личните ми наблюдения върху джаксъни с такъв, инлеите са им направени от абанос.

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.