Jump to content
Българският форум за музиканти

Млад изпълнител търси мнение от експерти


Recommended Posts

Здравейте,

 

аз много иска да се науча да пея и затуй качих едно изпълнение мое. Кажете моля мога ли да пея.

Харесвам по-твърдите песни и затуй изпях тая класика. :punk_guitar:

Записа лош ама на братчеда на телефона пях.

 

http://dox.bg/files/dw?a=3dba146b1b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

men me e sram ot toq zapis i zaradi teb

 

Ама що бе, Бате. :( VALITCHY каза, че ставам звезда, а ти така да кажеш за мене.

Аз много се старах, мнооого.

Барем кажи защо не ти хареса. Тряа ми експертно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле...

 

Искам да се извиня на всички, които са изслушали тая простотия.

От три дни не бях изтрезнявал и взех, че пуснах във форума това. :) Та сега като ми просветна се хванах за главата.

Повече никога ровене из форуми на пияна глава!

 

Определено не съм искал нито експертизи нито мнения :) Все пак като мине главата Може да пусна за компенсация нещо изпято по-сериозно, защото "Камъните падат" е.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, момко, но ако не можеш да си контролираш пиенето (ако въобще това е случая) и правиш такива глупости то:

1. Със сигурност няма да станеш певец

2. Губиш времето на хора (било то не експерти), които с желание ти отвориха файла за да видят дали могат да помогнат

 

Накратко казано по моя скромна преценка си плачеш за бан.

 

П.С. С това подчертано "може" какво искаш да кажеш- че ако благоволиш ще запишеш нещо друго от сорта ли?

Редактирано от anomandrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, момко, но ако не можеш да си контролираш пиенето (ако въобще това е случая) и правиш такива глупости то:

1. Със сигурност няма да станеш певец

2. Губиш времето на хора (било то не експерти), които с желание ти отвориха файла за да видят дали могат да помогнат

 

Накратко казано по моя скромна преценка си плачеш за бан.

 

П.С. С това подчертано "може" какво искаш да кажеш- че ако благоволиш ще запишеш нещо друго от сорта ли?

 

Ами прав си. По нова година е нормално човек да се накваси все пак.

 

Писах може, защото по принцип не търся мнение за пеенето си и ако публикувам нещо, то ще е само за компенсация за гадния запис, който записах по-рано. Щом е така случая, обещавам да пусна един запис, но не сега.

 

Искам да редактирам онова мнение, но странно защо не виждам бутон за редакция???

 

Още веднъж извинявайте на потърпевшите.

Редактирано от Маждрамуняк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,на всички и ви благодаря от все сърце за вашите коментари ,публикации и мнения.Помогнали са ми много в отношение на пеенето също така и упражненията които сте дали.

Чак сега реших да се регистрирам в сайта поради простата причина,че имам въпрос .Той ми се върти от много време в главата,но сега се реших да попитам.

Баба ми е била певица пеела е и опера и като малък си пеехме в къщи.Когато станах 6 - 7 клас тя ме заведе при една много добра жена която ми чу гласа и каза,че пея добре и така аз пях в училище на тържества и други събирания до 8-ми клас когато ми падна успеха тогава спрях за малко и не пях до 11 клас.

Няма нижда да обяснявам знаете какво причинява мутацията на гласа... Както и да е сега с една приятелка която пее ме запозна с неината преподавателка по пеене така да се изразя и тя ме чу и и хареса. Каза,че гласът ми малко прилича на гласа на Josh Groban .Тогава не знаех кой е той, но се разрових и учудващо той ми стана любимият певец. Моят глас не е висок колкото неговият,никога не съм ходил при предагози или учителки и сега ме е срам да отида защото вече съм на 20 години а незнам дали трябва да се срамувам а , може би моето време вече е минало да се уча ? Започнах да пея негови песни ,не всички песни негови ми подхождаха на гласа имаше някъде твърди високи тонове и пр. и наистина тои ме вдъхновява ! Та един от многото ми проблеми е ,че нямам грам понятие от найменованията на нещатата в музиката много неща са ми неизвестни .И другият главен проблем заради които съм тук е ,че вибратото ми не е както преди изкарвам го но с мъка по наситено е и не ми звучи никак красиво . Може ли да ми дадете някакъв съвет за вибратото как може да стане отново красиво ? Благодаря предваритено. :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушай, пробвай, имитирай и ако ти хареса значи е станало красиво...

и най добре отиди при човек който разбира не само веднъж... сиреч уроци ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...никога не съм ходил при предагози или учителки и сега ме е срам да отида защото вече съм на 20 години а незнам дали трябва да се срамувам а , може би моето време вече е минало да се уча ?

 

...Та един от многото ми проблеми е ,че нямам грам понятие от найменованията на нещатата в музиката много неща са ми неизвестни .И другият главен проблем заради които съм тук е ,че вибратото ми не е както преди изкарвам го но с мъка по наситено е и не ми звучи никак красиво . Може ли да ми дадете някакъв съвет за вибратото как може да стане отново красиво ? Благодаря предваритено. :D

 

 

Здравей :P

Срамът е често срещано явление и често срещана пречка в развитието ни.

Начин да се справиш с него е да проучиш какви преподаватели има там, където живееш и да почнеш да ходиш на уроци.

За вибратото-никой тук не знае кое за теб е красиво и грозно, така че без твой запис не можем да предложим нищо конкретно;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...никога не съм ходил при предагози или учителки и сега ме е срам да отида защото вече съм на 20 години а незнам дали трябва да се срамувам а , може би моето време вече е минало да се уча ?

 

...Та един от многото ми проблеми е ,че нямам грам понятие от найменованията на нещатата в музиката много неща са ми неизвестни .И другият главен проблем заради които съм тук е ,че вибратото ми не е както преди изкарвам го но с мъка по наситено е и не ми звучи никак красиво . Може ли да ми дадете някакъв съвет за вибратото как може да стане отново красиво ? Благодаря предваритено. :thumbs_up:

 

 

Здравей ;)

Срамът е често срещано явление и често срещана пречка в развитието ни.

Начин да се справиш с него е да проучиш какви преподаватели има там, където живееш и да почнеш да ходиш на уроци.

За вибратото-никой тук не знае кое за теб е красиво и грозно, така че без твой запис не можем да предложим нищо конкретно:)

 

Благодаря ви за отделеното време.Записах се на уроци и ми казаха ,че гласът ми за човек който никога не е учил това нещо е много добре, но имало още доста работа . И ми казаха ,че това че не съм ходил преди това на учител било много добре защото можело да съм прихванел нещо грешно от там ,каквото и да означава това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.