Jump to content
Българският форум за музиканти

Wartime - "The Drifter"


Mephistofel

Recommended Posts

Група WARTIME има удоволствието да представи на вашето внимание новото видео към дебютния си албум ”Against Destiny” (2010)! Клипът е към песента ”The Drifter”, а продукцията по него – режисура, операторска дейност, монтаж, ефекти и обработка, е дело на Nasko Di Stefano (www.7edem.com, www.sunshine.7edem.com ). Използвани са кадри от промоцията на дебютното издание на групата, както и от последвалото турне по представянето му! Видеото може да се види тук:

 

 

Очакваме вашите коментари! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_witch:

 

Against Destiny съвсем сериозно ми е любимият албум за 2010 (нищо, че излезе лани), а дрифтера е едно от най-стойностните парчета вътре. Честито, и продължавайте да събаряте стените. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за свършената работа. Единствено имам леки забележки към Наско за снимането и направата на клипа...Аз като един "виден" режисьор, но ще му кажа като се видим. Много ми "Българее" клипа.

Иначе успех на групата! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парче, Просто е супер!

При клипа ми направи впечетление, че Барабаниста свири твърде нежно! Имам чувството, че се свири леко джасче като го гледам! В тая музика трябва тяга и агресия а от клипа ми лъха сравнително спокойно настроение като цяло,

 

Най добрия пример какво имам предвид e Игор!

http://www.youtube.com/watch?v=sMvWQwOdYe8

Ето така се удря дори и ако е само за клипа!

 

Иначе още веднъж поздравления за добрата работа! С нетърпение чакам нови неща да изкарате!

Редактирано от Stivy_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отделенето време, както и за коментарите! Ще вземем под внимание градивните критики за в бъдеще! ;)

@Детето на списанието, "Срещу СъдбътЪ" е тава от тая година, бре - все още 2010-та! Радваме се, че сме ти направи подобно вЧепатление! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Телевизионната премиера на видеото ще е в неделя, в предаването за тежка музика "Фрактура". :)

 

http://www.pro-rock.net/cgi-bin/index.pl?_...w&news=6151

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отделенето време, както и за коментарите! Ще вземем под внимание градивните критики за в бъдеще! ;)

@Детето на списанието, "Срещу СъдбътЪ" е тава от тая година, бре - все още 2010-та! Радваме се, че сме ти направи подобно вЧепатление! :)

 

Тъй ли беше... да, сверих. Значи всичко е легално :P

 

п.п. На мене и моя френд горграйнд металяга ни отнесе главите с Progression на трибюта за Чък. :)

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ееее, ти пък сега, силни думи... :bravo: А пък точно тогава свирех с гъза си, щото услужливо имаше една бутилка Джак в бекстейджа... Ама не сте го чули от мен! :)

 

Айде, стига офф, надявам се скоро и с Wartime наживо! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.