Jump to content
Българският форум за музиканти

Ювиги - В края на пътя


Burton

Recommended Posts

Евалата за усилията, момчета! Една от най-подготвените банди във форума! :lol: Ако някой друг направи толкова як homemade, трябва да го кръстим Панайот!! :godbless:

Ваш искрен фен съм! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това се получава, когато правиш нещата от сърце и с голямо желание.

 

Гледайте и се учете и стига с тоя мит че "ми то, бате, у нас в БГ нищо не става..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

homemade ама готино.

Така е като се прави с желание и ИДЕЯ какво се прави. Така се намира и правилната интерпретация на подзаглавието :greenangel:

Не е блестящо, но е в пъти по-напред от разни официални music videos, хим(е)ни и прочее...

Малко може би има нужда, да се поразместят сюжетите, да се барне концертната част и други дреболии, абсолютно без значение в случая.

Полиекраните с тревата НЕ кефят. Сцената с легналия на тревата човек и небето, което вижда е свръх директна като послание, за да бъде разделена с хевиметалбенд и полиекрани.

Концертните снимки (тези с многото осветление са доста компромисни (да не казвам брак). Лично аз бих ги покривал със сюжетите които сте заснели/ Много са готини на моменти. Двоината експозиция е спасила не един и два аматьорски проекта. В жанра musicvideo правила няма много. Омазвайте смело скуката от концертното изпълнение.

Черно белите кадри от репетиционната са за друг клип не за този.

А човекът на стола е толкова красиво светнат, че направо си е про ...

Вашите идеи са доста оригинални. Просто снимайте се повече.

Безмислено варио и без фокус не правят клипа по-хубав. Нищо че сцената е по-голяма и с повече лампи. Просто лошо е снимано.

Логото ви е малко грандманско бие ми леко на СТ (Село Тодорово а.к.а. Слави Трифонов).

И някак календара се премества към 2010...

Самата песен не ме радва твърде ама хора сме кефим се различно... И много дълга 'е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите думи!

 

@RockoBG, много се радвам, че ти е допаднало и си го изгледал цялото...напълно съм съгласен с повечето съвети, има си доволно много трески за дялане по монтажа и цялостното изпълнение!

Всъщност извън-концертните сцени са част от мултимедията, която снимахме за промоцията на албума май месец...с 2 домашни камери в едно старо читалище и градинката пред него...някои кадри са станали наистина хубави главно заради уникалната светлина, която имаше там :greenangel:

Благодарим още веднъж...ще работим, ще снимаме повече и се надявам да ви представяме все по-качествен видео материал за в бъдеще!

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много пристрастен към бандата и съм искрен фен. Затова мнението ми е много субективно предупреждавам.

 

Сега по същество. На тия пичове всяко следващо нещо им се получава по-добре, тук и сега в България при всички усолвности и забележки те го правят и става яко. Да не е продукция на Анди Снийп, но е яко уникално и има почерк.

Прекрасен пример какво и как трябва да се прави за да имаме в БГ сцена и авторска музика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.