Jump to content
Българският форум за музиканти

X Cort X1 за начинаещи..


screamo_girl

Recommended Posts

Всичко става ясно от заглавието.Бих искала да изкажете мнението си за тази китара,защото мисля да си я взимам скоро.

И така,трябва ми мнение на хора,които са изпробвали инструмента,или поне са го чували.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурна ли си, че искаш точно Корт?Нищо лошо към китарата, но като начало, за начинаещ има и по-евтин избор.Както си решила така, не мога да кажа нищо относно това което си наумила, не знам как е при тебе, но доста мои начинания са били краткотрайни, затова когато имам мерак за нещо ново, научих се да взимам евтиното и ако не ми се занимава повече с него го изоставям...поне да не ме огризе съвестта, че съм похарчил куп пари, аз лично имам Скуайър, свиря от 3 месеца, ходя на уроци разбира се и мисля да продължа обучението си и да свиря и въпреки това все още не съм готов да дам пари за по-хубава китара, ще си взимам и кубе скоро - даже и за него съм малко несигурен, но ще го взема и ще продължа със заниманията си.Успех с избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корта е идеалната китара за начинаещ само че не и този модел. Може би ще е по- добре да си вземеш нещо като http://www.cortguitars.com/_webapp_2726502/Z40 . Просто китарите с флойд искат по нежна ръка така да се каже а начинаещите китаристи не разполагат с подобни "приспособления" + това че както каза колегата Voodoo_MetaL_PK е и по- евтина. някъде около 300лв ± 20

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.