Jump to content
Българският форум за музиканти

Имидж


KingdomX

Recommended Posts

Да си по цомби до Азис също е имидж.

Курвенски.

Горко на всяка курва, тогава, оцобила се до такъв мъжага... Но нали знаете, при липса на секс жените придобиват един малко по-онакъв имидж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми аз на концертите съм облече, както обикновенно си ходя - демек "яко метъл". Според мен имиджа и сценичното поведение е много важно. Макар че аз на сцена се ограничавам до размятане на коса :godbless: Това ми е сценичното държане, понеже се опитвам да съм колкото се може по-натурален на сцената. Няма какво да се правя на шут :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като става дума за синхрон, той като че ли е най-лесно постижим с помощта на една "тема" на участието. Тук трябва доста въображение, при това всеки път. Най-елементарен пример: победа на България във футболен мач :godbless:

Това беше и в моята градина, нали? Случва се рядко, Кремски, да стигнем толкова надалеч...в мечтите и евротурнирите.

Пък и вашето дамско отношение към футбола има само обратен ефект, поне при мен...

Пеенето няма да избяга, и без това е маргинално занимание, като цялата извънчалгаджийска действителност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше и в моята градина, нали? Случва се рядко, Кремски, да стигнем толкова надалеч...в мечтите и евротурнирите.

Пък и вашето дамско отношение към футбола има само обратен ефект, поне при мен...

Пеенето няма да избяга, и без това е маргинално занимание, като цялата извънчалгаджийска действителност.

Ами всъщност какъвто денят, такъв и примерът, но ти си решил да развиеш темата :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност като стана дума за Азис...хм...доста постигна с имиджа си..евала му за това но аз не бих се направил на геи да си впечатля публиката щото ще има обратен ефект ние не сме глупавите чалгари да се правим на чак такива клоуни...а и един приятел ми зададе въпрос свързан с имиджа на Азис: Има ли човек в българия които да не знае за него?....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sad But True вече са те изпреварили до някаде сас джапанките.имаше излизане сас домашни пантофи и АНЦУНГГГГГ;:greenball:))таиче избери нещо друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз следващия път ще изляза с кустум,мамка му,ако ще да се разчуе,и джапанки.

Като те гледам, не забравяй и хавлията

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sad But True вече са те изпреварили до някаде сас джапанките.имаше излизане сас домашни пантофи и АНЦУНГГГГГ;:)))таиче избери нещо друго

Тогава само джапанки,много държа на тях....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sad But True вече са те изпреварили до някаде сас джапанките.имаше излизане сас домашни пантофи и АНЦУНГГГГГ;:)))таиче избери нещо друго

Тогава само джапанки,много държа на тях....

да не си забравиш синята хавлиика...мноо е фешън ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
... пак може да бъде и по необичаен :)

което е по добре,стига да не се прикалява и да се стига до там че да изглеждаш смешен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе секи може да се облича както изка бахти няма да ходиде на модно ревю а на концерт.а имиджа на групата............стига де :killyou: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.