Jump to content
Българският форум за музиканти

Nemo - "cis 137"


Recommended Posts

звучи доста интересно....Сигурен съм, че ще имате успех с това, което правите.Наляганетро върху ушите не е достатъчно според мен....за да се напълни на 100% въздействието на песента.....В смисъл като увелича по-скоро дразни отколкото въздейства...Което за мен означава повече налягане на по ниски нива...Дано се изразявам правилно...Песента е забележителна ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава песничка! Мога смело да заявя, че вече сте си формирали собствен стилов почерк, успех! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите думи.

 

rudibass, имаш предвид, че липсва честотен баланс и при усилване дразни, че има нужда от повече компресия или нещо друго? Не съм сигурен че те разбрах.

Mephistofel, с едно парче е лесно да създадеш впечатление за стил. Ако продължиш да мислиш така след като чуеш още 5 (примерно) ще бъде признание. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ А ти защо реши, че съм ви слушал само това парче? :cheers2:

 

Поне три пъти съм ви гледал на живо, а и у дома съм чул това-онова. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- вероятно крайния мастеринг (малко и смесването) малко не ме кефи.Не намирам махна...напротив.Просто като слушам на слушалки ще ми се да увелича ама не става по-приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банда, поздравления за парчето! Радвам се, че се развивате и вървите напред, за разлика от някои други. Много ми се идва на концерта ви с Кофеин в София, но ще пропусна. Чакам ви в Пловдив някой ден.

 

Жестока банда сте !

Продължавайте да правите такава яка музика и да пеете на български!

RESPECT!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :virtuoz:

 

И на мен ми се свири в Пловдив, ще трябва да измислим нещо.

 

rudibass, просто не ми се говори през колко варианта минахме докато стигнем дотук. Намирам детайли, които бих променил, но поне на този етап това е финално смесване.

 

 

Хайде стига хвалби, дайте сега и малко критика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! И ние се кефим на сайта, още е съвсем пресен и не особено пълен, но лека-полека ще стане както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала г-н Разбойников! Супер е песничката според мен......нищо че не съм капацитет в тоя стил..... :music336: Па дано един ден да съпортнете R.E.M. у BG-то... :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.