Jump to content
Българският форум за музиканти

"While Your Lips Are Still Red"


Infinity

Recommended Posts

Ivelin - keyboards

infinity - vocals

 

Отдавна имах желание да кавърна нещо от новите им неща, но все не ми оставаше време.

Благодаря на Ивелин, който ми помогна много като записа пианото още докато беше в Щатите, въпреки че беше много зает с други проекти!

 

Микса и мастъра се случиха за 5 минути, има много да се пипа там, но време няма засега.

Тъй че за без пари, толкоз! :greenangel:

 

http://soundcloud.com/krisvoice/kris-iv-wh...s-are-still-red

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз седя и слушам ли слушам,и си мисля .че Найтуиш,след Таря,са Пропуснали да минат през България и да си отнесат, кат' куцо пиле домат ,Новата вокалистка! Колко жалко за тях! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам , че за теб няма проблеми с кавърите . От най - върлия Хеви Метал до най - нежната баладка . Не знам защо с това парче се сетих за Алана Майлс . Ако това е правено за 5 минути , представям си ако му бяхте отделили 5 часа . Време е да мислиш за собствени неща !!! Знам , че имаш мозък и усет да направиш нещо добро !!! Ще помагаме ако трябва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви imagines, satanas, dids и Mephistofel! ;)

 

dids, имаме вече някое друго авторско. Ноември ще ги представим на русенска сцена. Заповядай, тъкмо да се видим, стига сме си писали по тия форуми. :)

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаххахах колегите не знаят ,че в тази песен не пее Анет,а дебелия брадат басист. :hysterical:

Страхотен е станал кавъра, на иначе толкова красивата песен, вокалите , пианото и много се радвам ,че сте оставили виолинката, много ключов елемент в тая песен. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Как бе - виолата е много важна, за да покаже симбиозата м/у нея и пианото, като доказва, че не само виолисти, а и пианисти могат да спират на места за инвалиди! :happy:

 

Адмирации към певицата и нейните беквокалистки! :cheers2:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.