Jump to content
Българският форум за музиканти

Избор на китара до 1000 лева


gog

Recommended Posts

Абе тия дни един Корт М600Т ми хвана окото просто. Пасивни ЕМГ-та, Уилкинсън тремоло, махагоново тяло и гриф и много готин финиш. Проблемът е, че Динакорд не го внасят. Имат М600, който е с ТОМ (даже в Сливен го има тоя модел), но аз искам с тремоло.

 

 

Някаква идея дали някъде в България може да се пробва тази китара?

 

 

Повтарям си запитването... Някой знае ли нещо по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Ама е прав! Няколкото Джаксъна, които съм пробвал, са ужасни и изобщо не си струват парите!

Свиря метъл. :)

 

Хах, кои Джаксъни не са ти харесали? Не може да ме убедиш, че SL1 примерно е слаба китара. Ако си пробвал най-евтините индийски боклуци, може и да са били ужасни!

Редактирано от horsefucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blacktop серията на Fender са убийци и са 1049. Наистина страшни китари, макар и с нетипичен за марката звук. Който не вярва да иде и да пробва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото, Джаксън нямат модели, които струват по 20000лв.

А съм убеден, че Ибанесите за по толкова далеч не си струват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото, Джаксън нямат модели, които струват по 20000лв.

А съм убеден, че Ибанесите за по толкова далеч не си струват!

 

Ако ми позволиш да оборя това твое мнение - ето един Jackson точно за 20000 левчета - Jackson Custom Shop Randy Rhoads Tribute Relic

 

А относно това, че Ibanez за по толкова далеч не си струват парите ... ти на колко такива си свирил и как стигна до това заключение? Не се обиждай, но мисля, че такова изказване не може да се вземе много на сериозно. Разбира се, това е твое мнение и ти имаш право да вярваш в него, но е много далеч от истината.

 

Обикновенно когато говорим за инструменти за такива суми най-често става думи разбира се за уникати а не за серийно производство. Наскоро гледах Ibanez за сходна сума. Дефакто беше нещо като от S серията им но ми обясниха, че тялото му е рисувано ръчно в продължение на месеци от някакъв японец по някаква странна технология на рисуване точица до точица до завършване на цялостната картина.

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото, Джаксън нямат модели, които струват по 20000лв.

А съм убеден, че Ибанесите за по толкова далеч не си струват!

Не си прав колега.Това е като да си купиш костюм от магазина който е конфекция или да отидеш при най добрия шивач който да ти вземе мерките и да го ушие специално за теб :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото, Джаксън нямат модели, които струват по 20000лв.

А съм убеден, че Ибанесите за по толкова далеч не си струват!

 

Ако ми позволиш да оборя това твое мнение - ето един Jackson точно за 20000 левчета - Jackson Custom Shop Randy Rhoads Tribute Relic

 

А относно това, че Ibanez за по толкова далеч не си струват парите ... ти на колко такива си свирил и как стигна до това заключение? Не се обиждай, но мисля, че такова изказване не може да се вземе много на сериозно. Разбира се, това е твое мнение и ти имаш право да вярваш в него, но е много далеч от истината.

 

Обикновенно когато говорим за инструменти за такива суми най-често става думи разбира се за уникати а не за серийно производство. Наскоро гледах Ibanez за сходна сума. Дефакто беше нещо като от S серията им но ми обясниха, че тялото му е рисувано ръчно в продължение на месеци от някакъв японец по някаква странна технология на рисуване точица до точица до завършване на цялостната картина.

 

Специално този роудс е с антикварна стойност, защото са произведени малко бройки.

Иначе къстъм шоп - 5 - 6000лв. преспокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blacktop серията на Fender са убийци и са 1049. Наистина страшни китари, макар и с нетипичен за марката звук. Който не вярва да иде и да пробва.

 

В Райзинга има ли ги тия модели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.