Jump to content
Българският форум за музиканти

Слушалки избор


TRIC

Recommended Posts

Здравейте :punk_guitar:Преди веме се допитах до знаещите във форума и мн ми помогнаха :PДойде момента пак да прибегна до мъдростта на колегите (bow)

А именно,трябват ми слушалки за клавира до 50-60 лв бих се радвал на мнения по въпроса,защото хич не съм на ясно с тая техника :D

Благодаря предварително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ми е за сефте да препоръчам AKG K512, точно 60 кинта са. Смятам, че за тая цена е едно от най-добрите решения.

Редактирано от Portnoy_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T-bone-а са за барабанисти (затворени са и не се чува външната среда през тях)

Аз бих препоръчал - АКГ 141 монитор или студио малко по скъпи са но имат много повече приложения

Тия които ти препоръчва Иво АКГ К512 също не са за подценяване.

 

много зависи какво искаш да слушаш през тях. Дали само клавир-а си или искаш и да правиш смесване и мастериране с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за сега май е само клавира. А за клавира не е ли пак добре да не се чува околната среда ;)

аз тарсих sennheiser някви ако има нисък клас...обаче май не мога да намеря до 60 лв ;) А каде мога да ги пробвам тея магазини дето ги продават нещо?

П.П. Разбирасе и др предложения са добре дошли:slap:

Поздрави :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Зенхайсер както и за всяка една марка която вади качествени клас Про неща си трябват парички :punk_guitar:

 

иначе Senheiser, Shure, AKG, Bayerdynamic и прочие марки - Пари ...

 

Можеш да похарчиш 40-50 лв за нисък клас слушалки от компютърен магазин (между другото това лято си купих едни китаици тип in-ear с много меки мембрани които учудващо слизаха под 40Hz като затвориш ухото плътно и бях много доволен от тях докато не си взех АКГ-то) така че отиди в някой голям магазин с повече избор и пробвай различни слушалки малки големи, квото видиш. Не е задължително да е марка за да те удовлетворява :thumbs_up:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.