Jump to content
Българският форум за музиканти

Агенция НЕОАРТ чували ли сте я?


Recommended Posts

Здравейте колеги, видях на едно две места обява на някаква агенция за работа в чужбина, чието име нищо не ми говори. КАзва се НеоАрт и я представя някоя си госпожа Маргарита Богданова. Някой от вас чувал ли я тази агенция изобщо и какво е чувал за нея. Има ли позии в бизнеса или пак са някои мошеници? Предварително ви благодаря за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НеоАрт - членува в сдружение Профон. Това е сдружение с нестопанска цел, коеото има разрешително от министерството на културата. За да членуваш вътре, трябва да имаш право на имресарска, продуцентска и др. дейност, което означава че е легална. Но колко е коректна, това не се знае. Ако ти предложи сносен договор, юридически издържан, значи си струва. Без договор не ходи никъде. :) Това от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си кажа :)По моя информация,има само ДВАМА официални мениджъри,които извеждат БГ музиканти навън-Кова4ев и Пей4ев.Това са най-големите имена,от дълги години в бизнеса.Който работи с тях,ясно,4е е доволен.Напоследък се нароиха много малки фирми4ки и фирменца,опитващи се да измъкнат кокала :) Как мислите,дали успяват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vihro можеш ли да ми дадеш някаква информация за тези двама мениджъри където си ги написал?Ще ти бъда много благодарен!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ох сърби ме езика да си отворя устата за агенции,ама ще ме псувате после.Затова ще изчакам да видя как ще се развие темата и ще реша дали да пиша по въпроса.

Един съвет от мен:оправете си живота тук.Навън е тежко.Причини много.Не сме желани,въпреки че вършим страхотна работа.

Темата е необятна мога да издам мемоари с риск да разведа половин България.

Но както всеки бил навън достатъчно време си мълча и ви казвам:тук е живота,тук е лайфа.

Вихро недеи да изказваш мнения след като не си наясно с конюктурата.Импресарий дал господ.Имам поне 5 сериозни агенций които изкарват групи навън редовно и още 5 които чат-пат,но не са подценяване.Без лоши чувства

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос- и как да си опичаме работата в Булгария- тук 1000 $ не можем да изкараме освен ако не е от чалга. Винаги ще се намери някой който да ти подбие цената и да работи з апо- малко. Просто единствения ни изход е навън. Не се заяждам просто изказвам мнение. А че има много какво да се изпише за агенциите- виж това е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох сърби ме езика да си отворя устата за агенции,ама ще ме псувате после.Затова ще изчакам да видя как ще се развие темата и ще реша дали да пиша по въпроса.

Един съвет от мен:оправете си живота тук.Навън е тежко.Причини много.Не сме желани,въпреки че вършим страхотна работа.

Темата е необятна мога да издам мемоари с риск да разведа половин България.

Но както всеки бил навън достатъчно време си мълча и ви казвам:тук е живота,тук е лайфа.

Вихро недеи да изказваш мнения след като не си наясно с конюктурата.Импресарий дал господ.Имам поне 5 сериозни агенций които изкарват групи навън редовно и още 5 които чат-пат,но не са подценяване.Без лоши чувства

Ами това съм полу4ил като информация,за сега :) Ако са ме излъгали и аз ви лъжа-сори за което :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен:оправете си живота тук.Навън е тежко.Причини много.Не сме желани,въпреки че вършим страхотна работа.
Абсолютно подкрепям. От личен опит.
Имам въпрос- и как да си опичаме работата в Булгария- тук 1000 $ не можем да изкараме освен ако не е от чалга.
Тук не съм съгласен. Първо-знам, че могат да се докарват от 600 до 1000лв в нормалните месеци, както и от 1000 до 2200/2300лв ноември и декември, както и един-два от летните месеци. Правил съм го. Второ-от 1000-та долара, които ще изкараш там, сметни като се върнеш по колко са ти останали от месец, защото стандарта ни тук е доста по-нисък, така че е логично да ти остава по-голям процент от споменатите суми за нещата извън храна и режийни(ако си ги плащаш сама. Аз си ги плащам.)

Не се заяждам. Просто изказвам факти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще си позволя да се върна на въпроса за агенциа НеоАрт. Имате ли идея в кой град са и въобще имат ли офис където мога да ги посетя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал съм линк към официален саит.Там пише.Четете бе хора

www.neoartzone.com

Ани аз ги правя 1000$ тук.С музика.За теб не знам.И познавам доста музиканти които ги правят.Само че бачкаме като каторжници.Но както Стеф казва въпроса е какво остава.Докато в чужбина можеш да спестиш почти цялата сума(ТОВА ЗАВИСИ ИЗЦЯЛО ОТ ТЕБ)тук няма да я усетиш,защото в БГ каквото се изкарва се изхарчва веднага,за съжаление

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов съм тук в този форум. Имам малко опит в чужбина и работа в България като музикант. Във България ако някой те прекара по леко го понасяш но ако не си с агент който не е патувал и НЕ знае за какво става дума, :read: може лошо да се изпатиш. Може да има само изваждане от твоя страна. Питай патили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.