Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся програма за записи и миксиране


Guest Emptyself

Recommended Posts

Прегладах темите, но не мога да си позволя да свалям големи програми. Искам като се уча с барабани, китарата и микрофона, да си записвам вкъщи с компа. Имам Creative, казаха ми да използвам един драйвер kx Project, защото имал хубаво ASIO.

Но ми липсва програма. С Audacity не става същото като тия с врътките и плъзгачите. :) кажете някоя програма и ако има нещо на български - суер би дошло. И да не е голяма, защото няма да мога да се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегладах темите, но не мога да си позволя да свалям големи програми. Искам като се уча с барабани, китарата и микрофона, да си записвам вкъщи с компа. Имам Creative, казаха ми да използвам един драйвер kx Project, защото имал хубаво ASIO.

Но ми липсва програма. С Audacity не става същото като тия с врътките и плъзгачите. :) кажете някоя програма и ако има нещо на български - суер би дошло. И да не е голяма, защото няма да мога да се оправя.

adobe audition

 

magix music maker

Редактирано от Acei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.