Jump to content
Българският форум за музиканти

Сякви ги има


chacho

Recommended Posts

два интересни линка:

 

първия e към сайта на някакъв италянец китарист- за тези който не са го чували/виждали :wow: :wow: :wow: - седнете стабилно (най-добре на земята) и си подпрете ченето с нещо. аз лично мисля че тоя пич е пълно паве от страна на въображение и още по голямо такова от към чувство при изпълнение и т.н., но пък от друга страна такова нещо не се вижда всеки ден, трябва да му се признае :)

 

а тва е един пиянист (намерих го от раздела линкс на горния сайт и вече съм горд притежател на VK3) дето направо ме разби :):):) - чуите го и него. на снимката повече прилича на кръчмар ама кво да се прави, да е жив и здрав ;)

 

:happy::happy::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми радвам се че са ви известни :rolleyes: интересно ми беше дали някои е виждал други подобни животни като ония пич италианеца- аз лично го гледах :wow: :wow: :wow: и пак не можех да повярвам- в крайна сметка реших просто да не му вярвам на човека :green:

Редактирано от chacho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.chopsfromhell.com/

(както и на сайта му има линк натам, пък и вероятно го знаеш)

там е фрашкано е със спортисти :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе, гледал съм ги тия сайтове :rolleyes: въпроса е че никой от тия пичове даже не се доближава до италянеца, или поне никой който аз съм чувал. бахти, JP се чупи на 216bpm, пък тоя пич откарвал до 250-300 :exclaim: :exclaim: :exclaim: така четох някъде, не съм седнал да го засичам, но в общи линий не се съмнявам много <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе, гледал съм ги тия сайтове :P въпроса е че никой от тия пичове даже не се доближава до италянеца, или поне никой който аз съм чувал. бахти, JP се чупи на 216bpm, пък тоя пич откарвал до 250-300 :exclaim: :exclaim: :exclaim: така четох някъде, не съм седнал да го засичам, но в общи линий не се съмнявам много ;)

:think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз тва казвам де....спортист....ше напраи олимпийски рекорд...

на 300 ако можеш да различиш шестнайстина с дисторшън евала ти пра'им :-)

имаше и един на гитар.цом дето беше постнал неква мазня на 300...пък не беше 'талянец...

:cheers::beer:

:-)

все таки де - всеки се кефи на каквото се кефи да се кефи :)

айде лека и със здраве :)

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.