Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам нужда от помощ !


Johnyy

Recommended Posts

Хора искам да свиря през компютъра .. та имам китара кабелче жак свалил съм ASIO4ALL 2.9 и Guitar Rig 3 свързал съм но просто не става .. никакъв звук какво да направя ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва хубаво да настроиш и програмата (guitar rig),която и аз преди пробвах ,но дилея беше прекалено голям просто не можеше да се скъси времето между реалното свирене и звука дето минава през тази програма :godbless: И си виж драйвърите на звуковата карта...Много често и те правят спънки.Настрои и тях.Накрая ако не става и така...Тествай всичко по пътя - кабели букси.... но най-често опира до настройка на драйвърите и програмата ...

Редактирано от Judas Priest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва хубаво да настроиш и програмата (guitar rig),която и аз преди пробвах ,но дилея беше прекалено голям просто не можеше да се скъси времето между реалното свирене и звука дето минава през тази програма :godbless: И си виж драйвърите на звуковата карта...Много често и те правят спънки.Настрои и тях.Накрая ако не става и така...Тествай всичко по пътя - кабели букси.... но най-често опира до настройка на драйвърите и програмата ...

 

 

Добре де кое и как да настройвам ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз ако не знам каква звукова карта имаш и сътвентите драйвъри аз ще говоря наизуст .... я по-лесно ще стане -

skype:priest1991 и ще видим какво може да се направи :godbless:

Редактирано от Judas Priest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз ако не знам каква звукова карта имаш и сътвентите драйвъри аз ще говоря наизуст .... я по-лесно ще стане -

skype:priest1991 и ще видим какво може да се направи :godbless:

Не си си настройл Asio драйверите затова нямаш звук второто ,което е че трябва да превключиш от драйверите на звуковата си карта на line in . Изтегли си програмата от ТУК вътре има един текстов документ Instructions прочети го вътре е описано подробно стъпка по стъпка какво трябва да направиш . Ако проблемати се отнася за guitar rig 4 там е по абсолютно същия начин , успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.