Jump to content
Българският форум за музиканти

Покупка на класическа китара


Aleksix

Recommended Posts

Забравете да си купувате китара(имам предвид класическите другите не съм ги оглегдал но... :think: намирисва ми работата и там) от 'Технополис',това са китари с дефекти,може и да се намери нормална но като цяло мамата си трака будалкат ни здраво.Говоря така от опит,да знаете грифовете им са изметнати (не че не се оправя ама...)

Като си купуваш нова китара значи трябва да е нова и без дефект,а не тепърва да си я поправяш :pray:

Според мен това са си китари брак,които ги купуват за без пари от дистрибутор на 'Фендер',не казвам от къде точно тъй като те нямат вина.

Тези които ни лъжат грабят и мамят са гореспоменатите'...' :pray:;):P:pray:;);):angry:

А за това че е в гаранция забравете,за такъв дефект духаме супата...

Пак повтарям не твърдя че всичките им китари са такива ,говоря само за това от което имам личен опит и естествено съм краино недоволен( :angry::angry::angry::angry::angry::angry: ) от гореспоменатите"..."

А за реалните им цени да не споменавам и сами можете да си проверител

Не искам да обидя никого с тази рекламация но съм длъжен да предупредя колегите :)

 

Поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич преди 2 седмици бях на косъм да си купя такава!добре че след като обиколихме магазините беше станало студено и решихме да не ходиме в технополис.за тия от 89 лв ли говориш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак повтарям не твърдя че всичките им китари са такива ,говоря само за това от което имам личен опит

И какъв собствено ти е опитът?

 

Според мен това са си китари брак,които ги купуват за без пари от дистрибутор на 'Фендер',не казвам от къде точно тъй като те нямат вина.

Звучи любопитно, но въз основа на какво правиш това допускане?

 

 

Като цяло -- хубаво е да предупреждаваш, не е хубаво да спекулираш. Защо просто не опишеш случката?

Редактирано от Dark Skywalker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак повтарям не твърдя че всичките им китари са такива ,говоря само за това от което имам личен опит

И какъв собствено ти е опитът?

 

Според мен това са си китари брак,които ги купуват за без пари от дистрибутор на 'Фендер',не казвам от къде точно тъй като те нямат вина.

Звучи любопитно, но въз основа на какво правиш това допускане?

 

 

Като цяло -- хубаво е да предупреждаваш, не е хубаво да спекулираш. Защо просто не опишеш случката?

Говоря за Фендер от 270кинта

А случката е такава :както казах грифа е прецакан но добре че мога да си оправям тия проблеми и сам.

А и как може да си купуваш определен модел в случая CG4 а китарата да е CG7.Разликата в цената е 10-ина$$$(естествено не е за тяхна сметка),но ако се допускат такива дребни грешцици то тогава е напълно възможно и да си купиш определен модел пък да се окаже че е друг но тогава разликата в цената може да е много по голяма(но за твоя сметка бъди сигурен)а още по-важно качството което търсиш няма да отговаря

Рекламацията не върви,ако си пазарувал такива стоки от Технополис ще знаеш. 'xxxx',в случая е дистрибутор.Огледах всички класически китари и пак повтарям поне сред това което се предлагаше нямаше такава с нормален гриф(прав)

Абсурдно е по документи в моя случаи доста,да ти продават стока която не е такава.Ако не бях разлепил някои лепенчици вътре в китарата нямаше и да разбера че става въпрос за друг модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз видях, че xxxx доставят музикалните инструменти за Технополис :unsure:

Значи получих съобщение от... (той ще се сети)

та 'х' твъдеше че цитирам:

...'ние сме дистрибутори на 'Фендер',и мога да твърдя че 'CG4' е много добра китара...'

 

Мога да съм цитирал не съвсем дословно но това няма значение важното е че 'х',нагло се опитвше да ме заблуждава и явно е служител в 'Технополис',или поне има общо.

А и както се досетихте се мотае и във форума и поднася(в случая мен) колегите музиканти на които и без тва не им е много лесно.

Та като прочетеш 'х'те моля да ми отговориш на някои въпроси-

 

Приятел,кои вие?

Кое е добро,'CG7',"или'CG4 'дето изобщо го не'мате?

В какво се опитваше да ме убедиш?...

...повярвай ми точно обратното стори.

Всъщност няма смисъл да те питам каквото и да било ти ако се чувсваш засегнат или неразбран сам ще ми пишеш.

Само едно те моля не убеждавай харата в неверни наща,както казах да си музикант в бг не е никак лесно даже вече почти невъзможно

най малко пък те имат пари за хвърляне на вятъра.Ако съм сбъркал с преценката си за теб извинявам се.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се тревожи. той е някакъв агент имащ за задача да 'промива мозъците' на недоволни юзери :unsure: и аз съм получавал такива неща, и много други хора :)

 

а по темата: по добре идете в някой музикален магазин дето може да се пробва китарата като хората, а не да я купувате от магазин за телевизори и перални...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса към моя учител зададен от един негов приател "Дали да си купя китара от технополис"(става дума за точно тея китари), той отговори: "Купи си ако искаш ама после ми я донеси да я оправя" :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса към моя учител зададен от един негов приател "Дали да си купя китара от технополис"(става дума за точно тея китари), той отговори: "Купи си ако искаш ама после ми я донеси да я оправя" :think:

Всъщност китарката има хубав тембър е,може да се иска повечко откъм акустика ама...за такива пари толкова.Има добър вид а грифчето не е от тия дебелите като на 'Ямаха' например,дървото не е никак лошо прагчетата са си идеални(хром) ключовете също си ги бива само да не беше крив грифа но не е фатално(за мен поне де,щот сам ще си го оправя)ама ме дразни момента с лъжата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе...той кат е крив грифа върви го оправяй. Все пак си купуваш нова китара, защо трябва да има дефект? Аз съм на мнение, чд инструмнет трябва да си се купува от магазин(ако е нов естествено). 1-во могат да ти препоръчат нещо, хората там все пак това име работата и 2-ро можеш да сравниш с друг подобен иструмент и да си избереш.А за грифа...всеки както му е удобно. Аз от технополис само струни купувам просто защото другаде не продават :unsure:

Редактирано от Wheels_of_Fire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги бях харесъл тия китарки и даже бях писал във форума

Лошото е, че надали имат толкова бройки, за да можеш да пробваш повече от 1-2 китарки

А както знаете всяка китарка е по своему уникална

Да не гоговорим, че консултантите на Технополис и хабер си нямат какъв съвет да ти дадат ако ги попиташ за музика :unsure:

... Възможно е грифчетата да са криви от недобра експлоатация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта мечта пък е като забогатея някой ден (дано съм жив дотогава) да отворя музикален магазин, в който ще продавам само наистина качествени китари и то не с убийствена надценка, че дори и на изплащане :D Защото знам какво е да нямаш, да събираш парички месеци наред и накрая пак да си вземеш от някой магазин нещо с кофти качество :killyou: Пия за скорошното си забогатяване :D:D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта мечта пък е като забогатея някой ден (дано съм жив дотогава) да отворя музикален магазин, в който ще продавам само наистина качествени китари и то не с убийствена надценка, че дори и на изплащане :D Защото знам какво е да нямаш, да събираш парички месеци наред и накрая пак да си вземеш от някой магазин нещо с кофти качество :killyou: Пия за скорошното си забогатяване :D:D:P

и аз така

айде да ставаме съдружници :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.