Jump to content
Българският форум за музиканти

Ма може ли и аз да се представя ? :)


NoSeNs

Recommended Posts

Ето ме и мен :D

Съвсем новичък съм във форума в музиката и ...

Както редовните посетители на сайта са забелязали първото ми мнение е обява, че си търся барабани :D Имах си една мечта B) да мога да свиря барабани :D Е сега вече имам и възможността да да си осъществя мечтата (първо си изпълних другата мечта - у нас да е дискотека :D :D :) ). Когато разбра, че ще си имам и барабани един от съседите ми си извади разрешително за пистолет :)

Забравих да се представя май ...

Казвам се Петър и съм на 20 години . Живуркам си в София (за съжаление от към ... началото на 20-те си години) .

Приключих със средното си образование преди 11 месеца и от тогава насам хем се скъсвам от бачкане :) Хем си изпълнявам мечтите :)

 

(Сори, че си правя реклама ала ако някой продава хубави барабани или знае някой, който продава за до 800 кинта ми каже :) )

 

Ей ма на и да ме видите :)

Ако много ви плаша си кажете да си сваля снимките :) :killyou:

106_0690.JPG

117_1717.JPG

 

 

Приятен ден/нощ на всеки, който е отделил време на се запознае с мен :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. Барабани - има отсякаде. Мерак тряя да има и яко труд B)

 

П.П. Нови барабани от стаг - пълен сет мисля че беше 600 лв. Това разбира се най-нисък клас. Ако тепърва ще се учиш защо не пробваш. Според мен ще издържат повече от някои 2-ра ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е :) Еееех увеличват се стройните ни редици :D Добре си ни дошъл! И това за Стага отиди и ги пробвай, мога да ти дам координати на магазин в центъра на София :D На мен само дрехите ми не са на Стаг :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Снимките в хронологична последователност ли са, или няма нужда да ти се карам, че си махнал дългата коса? :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай бе... ако си махаш върховете на 2-3 месеца нали не оплешивяваш? аз не се бях подстригвал около 1 година и започна да ми изтънява косата :)

 

добре дошъл btw :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прасчо, аз си махам връхчетата всеки месец, даже през три седмици, ако много ми залинее прическата. Но съм убеден, че NoSeNs ше намери тук вдъхновение пак да си пусне косата:D Особено ако дойде на следващата форумна среща - едно море от коса, което ще го накара да се затъжи по годините, когато не е можел да се завърти в леглото нощно време, заради опашката:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CorvusCorax, малце, гъбо, няма да ти казвам, че и аз си отрязах косата именно поради тази причина с оплешивяването. Има си резон! Една баба ми увисна на косата и на следващия ден бях с половин сантиметър косми на главата!

 

NoSeNs, да си жив и здрав, братле! И да си намериш много яки барабани ма прекрасна цена!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

;) Вече съм барабанис :):D :D (още ми е рано за такива определения ама поне хъс да го направя не ми липсва).

Поклон пред колегите барабанисти :P:greenball:

Редактирано от NoSeNs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NoSeNs, да живей мечтата!!! Е, човеко, имаш ги вече, давай с всичка сила :evil: Комшолък хейт и ритмично почистване ти пожелавам на махалата!!! Радваш, като се сетя с какъв хъс си ги купи!!! Хвала!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.