Jump to content
Българският форум за музиканти

Изкълчване


Recommended Posts

Не се бях замислял за това преди но като съм си изкълчвал глезена 4 пъти това ще направи ли свиренето ми много по сложно или ще има малък ефект все пак почти никога касата не се използва за по малко от 1 секунда в която е да е песен,как мислите да продължавам или да се откажа а ако имате някъкви специални упражнения да се премахне ефекта кажете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така се използва за по мако от секунда? :) (

)

А иначе, ако травмата е много сериозна, не е много хубаво да бичиш като животно.

Лежане и почивка му е майката... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко е сериозно изкълчването ти.. но има хора без ръце и крака които свирят. Лично аз съм свирил с изкълчени пръсти + 4 шева на лакътя.. но бях изправен пред това да създам максимално ефективна техника за свирене за положението в което бях. Всички разпространени техники на свирене са за хора без изкъчвания, счупвания и т.н. Пробваи да намериш твоята си техника на свирене с каса при положение на изкълчен крак. Другото е да преместиш изкълчения крак на фуса, ако няма начин да свириш с него (т.е. изпитваш болка). И ако си решил да се занимаваш със свирене и те кефи недей да се отказваш :) Както казах има едноръки и еднокраки хора, които свирят и не са се отказали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играя баскет от малък и продължавам редовно, вече 15 години. Имам над 20 изкълчвания на двата крака, до едно време ги броих, ама вече загубих номерацията.

Нищо ти няма, споко! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.