Jump to content
Българският форум за музиканти

Galena - Тиху ми пази


Dilian Nedev

Recommended Posts

(грешката в името е желана , за разлика от странното неритмично вокално издевателство)

 

Ем ... гаврата не е спряла все още. Само дето си доказах , че не мога нито да шредвам , нито да измислям каквито и да е сола :D

 

:rocker:http://www.4shared.com/audio/IS-Ccqw7/Dili...mi_pazi__G.html

:thx:http://soundcloud.com/diliannedev/dilian-n...zi-galena-cover

 

Cheers!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах мерси на всички :metalist:

 

 

@dedomito - нали знаеш , има много значения на думата "забавни" в твоето изречение. Ще се зарадвам да разбера кое от всичките е валидното за този случай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо , може би трябва да кажа , че линковете горе са два заради двата различни хостинга .

 

@jkolarov - Никакъв чист вокален трак не е използван в нито един от кавърите ми в този стил. Има два варианта общо взето за постигането на някакъв по-чист трак от оригинала в зависимост от това дали имаш инструментал на песента или не. YouTube има известно количество клипчета по тези въпроси (keywords : DIY Acapellas)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах мерси на всички :thumbs_up:

 

 

@dedomito - нали знаеш , има много значения на думата "забавни" в твоето изречение. Ще се зарадвам да разбера кое от всичките е валидното за този случай :godbless:

 

Забавни в най-добрия смисъл на думата . Слушам и се кефя , даже си представям как някоя едногърда фолк певица мята не гюбеци , а пее и куфее едновременно :-) Много са яки парчетата и най-важното е че много ти се получават , определено ти се отдава стила .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кавъра е доста добър, но щеше да е по-яко, ако беше малко по-тежичък. ;) Така просто не е достатъчно голяма гавра. :) Иначе ангажимента ти ма кефи. :)

 

Харесват ми повече такива като „Късам ти нервите“ и „Поръчай пак“, които си пускал по-рано. :)

 

Кавърите ти има ли ги някъде качени всичките на едно място, със и без вокали? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега нищо не е събрано на едно място , мисля си за разширяване на youtube канала в посока да кача абсолютно всичко , което съм складирал :)

А иначе ако правилно съм разбрал въпроса - кавърите на чалгиите не бих ги постнал без вокалите , защото биха звучали адски прази (перкусиите по принцип са от оригинала , и такива други...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ще правите хард аранжимент, вземете да смените и гласа. Супер гадно ми е да слушам някви китари и отстрани някъф плачливо-писклив глас да нарежда простотии :X Почвам да се чудя кой от 2та стила страда повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И направо да го правим на друга песен , нали?

И все пак не знам дали има нужда пак да пиша , че тези неща не трябва да се слушат от стилово ограничени хора :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че правиш друга песен. Просто лично аз не намирам съвместимост между вокалите и аранжимента - с което не искам никак да обидя автора, защото все пак доста се е старал и доста е постигнал :hysterical:

 

P.S.: Предлагам отсега нататък в описанието на подобни теми да се отбелязва, че не са предназначени за "ограничени" фенове на твърдата музика :pray::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.