Jump to content
Българският форум за музиканти

Пързалка, 16.07.2010 - концерт


Recommended Posts

"Новите" парчета не са много нови, но до сега не сме ги обявявали.

 

За който няма време да ги гледа и четирите, щрихирам накратко, за да си избере по-лесно поне едно ;)

 

Първото (Мери) е тихо, умерено темпо, встрани от шумния рокенрол, но с рокенрол отношение.

Второто (Нелирично) е по-мрачно, леко тежко и др. работи - може би, намопня интелигентния Дъ Дорс, но с Джими Хендрикс на китарата :D

Третото (Предател) е бързо, праволинейно, безкмопромисно, силно ей-си-ди-си повлияно и още нещо.

Всяка песен си има история и някой път бихме могли и да ги разкажем :(

 

Четвъртото е изненада - джем сешън с колегата Ники от Завод Ленин, който беше забелязан в публиката и поканен на сцената, разбира се :)

 

 

П.П.:

Специални поздрави и благорадности на кака Невенка - Малиновица за прекрасните кадри и нервите разбира се :D

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:( На певеца така ли му харесва да си пее, или не може по друг начин? :D Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бъди по-конкретен, че не разбирам за какво говориш - може и твърде много да съм се "изкривил", а и използвай смело повече думи, че "емот-иконките" са твърде безлични?

 

П.П.:

Ако не си разбрал, много ценя критиките и смело подканям всички, пишещи в мои теми да говорят свободно - в случая просто забравих, така че не се притеснявай ако имаш да казваш "неприлични" работи (ама да знаеш, че после ще предам на бандата) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певеца пее с неясна дикция и неясна мелодия! Но ако това е целта му/ви, поради стилови норми някакви.... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Признавам, че не разбирам за какво говориш, а може просто кофеина и никотина да са ми под нормата в момента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз се изкефих певеца как се представи на публиката миналия път :coolp:

 

"Аз съм еди-кой-си, ПИЯНИЦА И БЛУСАР"

 

ХАХАХАХХА

 

Яко блус пичове :)

Редактирано от mbezhanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам само малко претенции към динамиката на 'Нелирично' - мисля, че в началото е добре да е малко по-тихо отколкото го прави колегата на барабаните. Не че така не е добре де, но да си кажа и аз мнението :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Значи, по принцип, това е първоначалният замисъл, но има и нещо друго. Всъщност, няколко неща: винаги ме е дразнело когато отида в нова банда, която претендира за "импровизация" и "свобода", а в крайна сметка очаква нещо конкретно от теб, но не и това, което чувстваш/мислиш/чуваш/виждаш. Не исках да бъда такъв и явно на колегата-барабанист усещането за парчето е различно от нашите представи и навици (въпреки, че му споделих оригиналнага идея), а освен това, имайки предид и името "Нелирично", смятам, че подобни барабани, на фона на тих бас, вокали и китара правят настроените още по "нелирично" ;)

Та, в момента продължавам да оценявам какво се случва, но определено все по-адекватно започва да ми звучи :)

 

^^"Пияницата и блусар" се казва Любо, но освен това е и поет (даже познавах част от поезията му преди да се запознаем и направим бандата и за мен беше чест и т.н.) ;)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.