Jump to content
Българският форум за музиканти

Кое е най-доброто кубе до 100w?


vos

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Не знам каква музика мислиш да свириш с кубето, аз имам страхотни впечатления от този 75 ватов приятел. :D

Аз обичам плътен акустичен звук, свиря с дребосъка на репетиции, джемове и акустични гигове в малки помещения(до 80 човека) основно го ползвам ако свиря чил аут/акустичен блус. В по-големи помещения с FOH ми върши много добра работа, приампа му ми харесва доста, ползвала съм го и в студио. Лекичко е, около 12кг.

:hysterical: Над 100W съм фен на AER, SWR и PJB.

Успех :)

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ampeg BA112, BA115, както и споменатият Line6 Studio110 са все добри усилвателчета. Line6 е учудващо мощен за скромните си размери. Маrshall MB60 също не е лошо комбо.

По принцип, бас усилвателите с мощност >30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

 

Ползвам Gallien Krueger MB112S.

 

Много съм доволен от комбото.

 

Имам го отскоро, но впечатленията ми от него са повече от добри!

 

Има доста ревюта из Нета!!!!!

 

Поздрави!

 

Ицо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл кое е най-доброто на пазара, без да отчитаме показател цена-качество, а само качество!

Имам в предвид "качество", не като комплексен показател, а така както го разбираме ние българите-"най-Якото" като звук и ми се щеше да стане дискусия "за и против" според това, кой, колкото опит и впечатления има, а не анкета, може и сравнения м/у една марка от сорта '"с лампа или без"!

П.П. Аз имам кубе -едно от посочените тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, няма да има много опит и сравнения по причини, които съм ти посочил в първия си пост, а именно не са чак толкова много хората, които имат такива усилватели, просто защото не са практични. Сега, ако уточниш какво разбираш под "най-Якото" за нас българите може и дискусия да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да стане, ами ще почнат да се теглят локуми и от девет кладенеца вода да се носи и накрая, дори някой да се интересува от темата, едва ли ще има време и нерви да я изчете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да стане, ами ще почнат да се теглят локуми и от девет кладенеца вода да се носи и накрая, дори някой да се интересува от темата, едва ли ще има време и нерви да я изчете!

 

 

След като мислиш, че няма да стане и "ще се теглят локуми..." чудя се, защо въобще си пуснал темата. По-добре пиши на админите да я затворят или изтрият.

 

Искал си мнения-дадоха ти се, не разбирам от какво си недоволен.

 

Това беше последният ми пост в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.