Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да си настроя АМР-а


Vicusa

Recommended Posts

Здравейте,знам че има купища такива теми прерових доста от тях но така и не можах да открия това което ми трябваше.

Комбото ми е Roland x15 но не мога да го настроя добре или ми гъгне прекалено или се получава едно адско пищене. Опитвам се да докарам по-тежък и здрав звук горе долу като на Металика (но това не означава че искам точно 1 към 1 да ги копирам напротив).Свиря с Cort Z40 Zenox с два двоъни адаптера.Кубето ми има вграден драйв. Та просто искам да разбера на какви височини да си наглася GAIN TREBLE MIDDLE I BASS-а. Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пробвай така–METAL STACK-gain-9,bass-8,middle-1/2,treble-7 :offtopic-001: Баш като металика не знам дали ще стане,но това е приблизително за метъл.По принцип смятам,че е индивидуално–на вкус,но след като питаш...

Редактирано от pavkundrii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,знам че има купища такива теми прерових доста от тях но така и не можах да открия това което ми трябваше.

 

Всеки започва така!!! А всъщност даже не е положил усилия да стигне до 7-ма страница : Как да си настроя амп-а?

 

Айде попрочетете, има си търсачка!

 

Поздрави!

Георги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.