Jump to content
Българският форум за музиканти

Epiphone Player Pack Special Ii Vs Vintage Sunburst


Recommended Posts

Човече, знам че не осъзнаваш сложността на въпроса си, но това е един от

многото наболели въпроси във всичко.

Просто защото критериите за качество у хората са различни.

Виждал съм как за пълен боклук, хората казват, че е супер (за справка тук)и също така съм виждал

страшно скъп предмет, за който се коментира -'' в този инструмент няма нищо особено''.

(Става въпрос за този)

Така че, колкото-толкова, стига да ти е удобна и да ти харесва. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо прочетох "Какво ви е мнението за този "сайт" и щеше да се наложи да слагам червената точка.

Нямам мнение за китарата, но само за сведение в Томан струва 125 евро. А приличен амп можеш да си намериш от многобройните оферти в "Продавам".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, все пак... След като изтрих темата ти предишния ден, не усети ли, че има причина да стане така или просто твърдо беше решил да зададеш този въпрос преди да се запознаеш със структурата и идеята на този форум? Темите не изчезват инцидентно по принцип. С риск пак да ме погледнат пак като оня, който критикува новопостъпилите в този форум искам да попитам дали видя тази тема, която е сложена над всички в раздела? Идеята на тази тема е да си поставиш сам рамките на това, което искаш да купиш. Ние можем само да те объркаме, което скоро ще стане ако оцелее тази тема.

 

ЦЪК ТУК!

 

Ако не си, ще те помоля да я прегледаш обстойно и да се запознаеш с това какво е китарата, каква китара ще ти свърши работа и да разбереш какво ще целиш като звук. Не искам да се заяждам, но тази китара е ОК само ако това ти е първа китара и искаш да видиш дали ще те бъде, като не поемаш риск да изтръскаш много пари на вятъра. За качествена китара можеш да мислиш след време когато видиш, че няма да се откажеш и да я използваш за подпирачка на врата, например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.