Jump to content
Българският форум за музиканти

Ac Dc Shook Me All Night Long (live)


Recommended Posts

Ааааааа! Фен съм!!!А как пее младежът,а ??? Яко :)!!!!

Дай уебсайт на бандата. Ваши песни имате ли?

 

 

Здрасти, аз съм младежа ! :hysterical: Нямаме наши песни, нито сайт на бандата. Тя е само от 4 години :)

Ето обаче още от нас :)

- Gotthard - Let It Rain

- Toto - 2 Hearts

- Whitesnake - Here I Go Again (cool) :hysterical:

- ERIC Clapton - Wonderful Tonight

 

Товай ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме наши песни, нито сайт на бандата.Тя е само от 4 години

Това обяснение ме обърка...Но предполагам имаш предвид, че идеята като сте се събирали не е била да правите ваша музика?

Както казах по-рано фен съм, гледах/слушах каквото имаше в ютуб и нямам търпение да чуя ваши песни, ако решите да правите!!

 

А между другото би ли се навил да помогнеш с вокали/кийс по един въпрос в нашия (вокалния) отдел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УАУ! умеете да правите шоу :cheers2: това ми е любимата песен на диси и мога да кажа че сте се справили доста добре :rolleyes: и най - хубавото е че вокалът не се опитва да имитира Брайън Джонсън, а изпява песента по свой начин също толкова атрактивно БРАВО! един фен повече :virtuoz::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УАУ! умеете да правите шоу :D това ми е любимата песен на диси и мога да кажа че сте се справили доста добре :D и най - хубавото е че вокалът не се опитва да имитира Брайън Джонсън, а изпява песента по свой начин също толкова атрактивно БРАВО! един фен повече :):)

 

 

Радвам се, че поне набираме фенове ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.