Jump to content
Българският форум за музиканти

Дунавско хоро?!


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой беше писал за Свищовско хоор - ще може ли да ми го пратите? Искам да го направя с моя оркестър :hysterical: ybbmb@mail.bg

Редактирано от top-dirigent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз още не свиря, но се глася за акордеон. Ослушвам се навсякъде за нещо коеот може да ми послужи. Ако някой има желание мола да ми изпрати и на мен Дунавското, ако има и някое друго.

Между другото, голям проблем виждам с намирането на уроци, два акордеона имам вече, а не мога в тая София един даскал да си намеря :) помагайте ако знаете някой за начинаещи ;)

zlatna_qbylka@abv.bg skype: bbibata

Редактирано от Бате Злати
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Бих се радвал и на мене някой да ми ги прати тия ноти и миди-та на хората. Пък ако случайно Искърското хоро се окаже измежду тях... чудесно! Поща: reaper@gbg.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Отговорено (Редактирано)

Така давам ви нотите това е извадено от миди и е само главна мелодия и бас(няклко линка за по-голяма сигурност, ако някой спре да работи):

ПАРТИТУРИ:

ЛИНК1

ЛИНК2

ЛИНК3

МИДИ ЗА ДА ГО ЧУЕТЕ:

ЛИНК1

ЛИНК2

ЛИНК3

 

Приятно свирене :ph34r: .... Аз в момента го уча и не мога да кажа, че е лесно :D ...

Редактирано от Niksson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

ами аз да ти кажа сам го налучкал ама нали няма проблем да го качиш ако го намериш :) ше ги пратите ли и на мене пишете в профила за повече информациа

Редактирано от ХРИСТИЯН
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.