Jump to content
Българският форум за музиканти

Издирвам един конкретен Backing Track


Recommended Posts

Прерових какви ли не сайтове, но не открих. Става дума за Mistreated на Purple. http://megamuzic.com/load/14-1-0-4757 <--- В този сайт намерих един чудесен бекинг трак, точно ми пасва на свиренето, проблемът е, че не може да се изтегли, тоест, за да свиря, трябва да имам компютър с интернет, нямам как иначе, което е кофти, когато не съм вкъщи :( . Навсякъде другаде има едни оразянаи тракове - http://guitarbackingtrack.com/play/deep_pu.../mistreated.htm , като този например. Тъкмо когато започва големият екшън, песента свършва... Та... някой има ли дългата версия на Mistreated на бекинг, или да има идея как да си изтегля трака от този сайт? :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пробвах набързо някакви похвати ама добре са си го защитили хората.

 

Единственото което ми идва на ум е да го пуснеш, и да запишеш сигнала от изхода на звуковата карта.

Редактирано от jkolarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@muzicantini ,ако е този трак само с кийборд (дето се отваря във видеопрозорец,като натисна линка),мога да ти го пратя.

Нещо имейл ако може само....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може го качи някъде за да могат повече хора да се възползват. Начина със пращането по имейлите е доста архаичен и тромав, общо взето е едно от най противните ми неща, защото информацията не е споделена за всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Аз имах една програма с която правех записи от едно он-лайн радио. Всъщност тя записва всеки звук от компютъра(ако се изразявам правилно).

 

Ако се интересувате пишете, ще я намеря из моята стара "барака".

По-здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^ Нямам нищо против да го кача някъде и да пусна линк тук,но не знам дали модераторите няма да го изтрият.Не съм наясно с въпроса какво мога да разпространявам и какво не.

Иначе няма проблем да го лепна във 4shared.

 

 

П.П.Вместо това може да си свалите Download Helper за Firefox и да си дръпнете трака директно от сайта,посочен в първия пост.

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имам подобен проблем немога да намеря backingtrack-а на тази песен -

- Carlos Santana - Victory Is Won. И аз търсех насякъде, но без успех. Моля ако на някой му се намира ще бъда благодарен!!! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бейби Томас, благодаря, жив и здрав! :girl_witch: Първият линк е това, което търся, второто го знам, но то не е цялото и завършва с нещо като Jingle Bells.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема. Някой има ли някакъв jam track на Fried Neckbones на Сантана или поне нещо, което да го наподобява. Обожавам тази песен, но не успях да открия бекинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

- This is amazing!

 

Има ли някой идея от къде мога да си намеря бекинг на това нещо или неща в тоя стил ??(ясно, че е блус, обаче хармонията е много готина, за разлика от повечето блус бекинг тракове - 1,4,5)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.