Jump to content
Българският форум за музиканти

Squier Hot Rails Deluxe


velit

Recommended Posts

Харесах си нова китара, някой ако има собствени впечатления моля да си ги каже :greenangel: това е китарката http://www.e-musicshop.pl/_var/gfx/f806388...50a08300e14.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vintage modified също май вървят по толко пара. А са доста читави, поне тези, които аз пробвах - стратовете, за телетата не мога да ти кажа, но стратовете си заслужават според мен и няма да сбъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сносна китарка си е . За тези пари http://guitars.musiciansfriend.com/product...itar?sku=519754 е перфектна . Щом си си я харесал взимай ,китарата много напомня на стандарт серията с която имам опит . Тук странното е ,че са сложили basswood , а не alder или agatis,както се предполага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Те и скуаер не знаят точно какво правят. Примерно има серии, които се различават само като цена, а не като материали.. Понеже съм скуаер фенче мога само да кажа, че трябва внимателно да се избира скуаер - не говоря за избор на бройка с цел преглед дефекти - а за модел, защото има серии, които са с Duncan Designed адпатери, които само адаптерите им вдигат цената двойно. Имайки предвид, че Duncan Designed са по-слаби от истинските Seymour Duncan, аз съм установил, че е по-добре да си вземеш скуаер с нисък клас адаптери и за парите, които ти останат от разликата с по-скъпия си купуваш сет адаптери качествени - Duncan, Emg, DiMarzio итн. Ако разбира се само адаптерите дават разлика в парите, което най-често е така, но не винаги. Моето мнение като човек, който си пипа много скуаерите :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата като от линка , който си пуснал. Мога да кажа, че първо е толкова красива външно, че не мога да мина покрай нея с безразличие- кара те винаги да я сграбчиш...Пипал съм няколко Булета и Афинити- нямат нищо общо с моята. Много е удобна,"мазна" свири се без усилия. Имам и ЛП копие и мога да кажа, че ми е доста по криво като свиря с него- явно въпрос на усещане. Един път я бях разменил за кратко с един френд, който има Епи SG копие и той ходил на урок с моята, та ми разказва,че даскала му хубаво я разтрил и бил меко казано очарован от тона и. Ако искаш да я чуеш в домашни условия, намери ме на скайп g.gegov (GG King) и ще ти пратя клипче...Гледам по клиповете, че си ултимативен Блякмор фен ( като мен :thumbs_up: ), така че това е твоята китара....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми цената там горе не разбрах каква е, но в Ris*in* Fo*ce e 536 lv

 

Аз ся имам един Скуаер с 1 хъмбъкър, питах колко струват Сиймор Дънкан адаптерите и почват от 130лв комплект сиг ще са към 300, моята китара я взех 350 и ми излиза 650 лв, но аз не само заради адаптерите я взимам, но и самата китара, цвета и елегантноста ме привлича....Благодаря на всички хора, които са си оставили мненията тука

 

 

Темата може да се затвори :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ясно ли ти е че адаптрите не са Seymour Duncan , ами са Duncan Desined. ( Както споменава и колегата buy&sell)

Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай сега, значи сменяш squire със squire, просто да си изясня нещата?

 

Мисля, че да. А смятах, че само аз ги правя тия работи, 4 или 5 съм сменил и сега имам 2 ( и само тях като ел.китара)

До автора : разбира се, че не си купуваме китара заради адаптерите, а по цвят,функциоланост (с/без тремоло системи итн) и удобство. Но аз вече ти казах мн, ама много трябва да се внимава, защото примерно този ти цвят дето си си го харесал се предлага и на по-евтините скуаери. Аз ти казах, но това си е моето мнение като сериозен потребител на тази марка китари. Някои от по-скъпите серии не си заслужават парите колкото и да е странно, ЕСТЕСТВЕНО, че звучат малко по-добре от евтините, но с парите от разликата можеш доста стабилно да му подмениш хардуера* мн тъпо звучи* с по-читав от този, който ще е в по-скъпата. Примерно много от тремолата, които се слагат на скуаерите м/у 200 и 600 са едни и същи. Много, не всички, въпрос на модел. Трябва да се чете в "инструкциите" към китарата - из що ана здйелана. После сядаш в магазина взимаш двете, които ти харесват най-много и правиш АБ тест. Аз съм правил и в магазин и в нас с мои и м/у мои и чужди и е доста забавно да видиш как се плащат повече пари за един надпис на главата.. За да не говоря на сляпо. Squier беха изкарали една серия* не по принцип серията* Affinity и колкото такива сравних с един стандартен Bullet series резултатът беше винаги в полза на Bullet - откъм състейн * малки разлики, но при китари от ниския клас, които нямат мн състейн малките разлики се усещат супер лесно* , съотношение тремоло-ключове и разстройването съответно, дори и адаптерите на bullet-a звучаха по-добре* Не става въпрос за сравняване на бройка, а бройкИ. Това е, гледай просто :D

Успех и да кажеш как е като я вземеш - доволен ли си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.