Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам съвет за синтезатор


Recommended Posts

Търся си любителски синтезатор и мога да отделя за него до 370лв препоръчайте ми модел който се струва да се вземе и да се намира или във Варна или във Добрич и околността. Все пак искам да го пробвам а не съм запознат с магазините във Варна! :music336:

Редактирано от Veli345
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, конкретизирай се малко ... на пиано ли искаш основно да свириш, трябва ли ти добра динамика, за какъв стил музика като цяло, някакви конкретни функции ... ей такива нещица.

 

Иначе най-общо казано - най-разпространените любителски синтове са PSR серията на Yamaha. Не са нищо особено, но попадат в твоя диапазон като цена. Иначе има и Casio-та на подобни цени, но по-добре Ямаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, конкретизирай се малко ... на пиано ли искаш основно да свириш, трябва ли ти добра динамика, за какъв стил музика като цяло, някакви конкретни функции ... ей такива нещица.

 

Иначе най-общо казано - най-разпространените любителски синтове са PSR серията на Yamaha. Не са нищо особено, но попадат в твоя диапазон като цена. Иначе има и Casio-та на подобни цени, но по-добре Ямаха.

 

аз основно свиря на китара но искам и да се занимавам и със синтезатор а за стила музика- поп и рок- функции ми трябват - като на другите - други инструменти ,да имитират ,да има динамична клавиатура - препоръчително и други подобни - надявам се тази информация да е достатъчна :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе съм се спрял на два модела но не знам дали са добри - и кой е по-добър СИНТЕЗАТОР YAMAHA PSR-R213 или СИНТЕЗАТОР CASIO CTK-3000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе съм се спрял на два модела но не знам дали са добри - и кой е по-добър СИНТЕЗАТОР YAMAHA PSR-R213 или СИНТЕЗАТОР CASIO CTK-3000

 

Ямахата ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си любителски синтезатор и мога да отделя за него до 370лв препоръчайте ми модел който се струва да се вземе и да се намира или във Варна или във Добрич и околността. Все пак искам да го пробвам а не съм запознат с магазините във Варна! :hysterical:

На тази цена няма свестни синтезатори!!! Ka4estvenite klaviri zapo4vat ot 1500 - 2000 lv nagore! Moga da ti prepora4am YAMAHA PSR E 213/161 Евро/ или PSR E 313/218 Евро/ на цена близка до тази която споменаваш, от ТЕХНОПОЛИС не ти препоръчвам да вземаш! Тези модели можеш да откриеш на адрес ВАРНА YAMAHA MUSIC STORE ул."Любен Каравелов" № 31 тел.: 052/64 33 20 Успех! ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.