Jump to content
Българският форум за музиканти

Хората за Кърт Кобейн


Recommended Posts

Отдавна харесвам Нирвана, отдавна съм им голям фен и отдавна са ми в ТОП 3 на любимите групи, делейки си второ и трето място с Гънс. Наскоро обаче наистина се вманиачих. Честно, не толкова в музиката им, колкото в личността и гениалността на Кърт Кобейн. Това не значи разбира се, че само чета и не слушам - в последно време се счупвам от Aneurysm.

 

Но идеята на темата е друга. Събрах YouTube клипове на известни личности, които говорят за Кърт. Има някои страхотни попадения, например, кой би си помислил, че Кобейн е бил олд скуул Металика фен??

 

John Frusciante /Red Hot Chilli Peppers guitarist/

 

Между другото, Кърк отново ми се издигна в очите - все пак, Кобейн за 2-3 години унищожи до основи метъл сцената... и въпреки това той го помни с добро като фена на Whiplash и Ride the Lightning!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
кой би си помислил, че Кобейн е бил олд скуул Металика фен??

 

Почти всеки трезвомислещ човек :offtopic-001: Че колко са рок групите след '85-'85г. които да не са били фенове на Металика? :cheers2: Аз залагам на под 5%.

 

Кобейн за 2-3 години унищожи до основи метъл сцената

 

Моля? :)

 

A и това свидетелско глаголно време, което си използвал ми се вижда малко...хм... :)

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глаголното време ми е грешно, но така си говоря.

 

А за всичко по-горе, така си е, аз въобще не бих предположил, че Кобейн е слушал Металика, все пак той е пънкар от типа на Мелвинс.

 

За унищожението на метъл сцената, лично мнение според наблюдения ми е, че през годините на грънджа няма много метъл албуми и много групи сменят стила си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''A и това свидетелско глаголно време, което си използвал ми се вижда малко...хм... ''

 

Това не е глаголно време а изявително наклонение (основно наклонение в взика ни ,използва се , когато говорещият е свидетел на действието .) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен спомените ми от Кръта са весели.

Едно време като прелиствахме с аверите нотния каталог на Юлиян Марков, попаднахме на нещо от сорта на "Нирвана - (албум), със солата". Бяхме се посрали от смях.

Та и сега така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.