Jump to content
Българският форум за музиканти

Химна...


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Тъкмо това щях да кажа. :punk_guitar: Темпото е височко.

 

Ако си поиграеш още,може да го направиш с по-голяма динамика.Акордите на куплета да са тихи,а като трябва да запеем "Мила Родиноооо" да зазвучат "войнствено-освободително".Сложи нещо да имитира духови инструменти.

Чинелите са като въздушни спирачки на автобус - цссссссс. :topicsux:

 

П.П. Що ме накара да стана?

 

 

забележка: Заглавието трябва да е с пълен член.

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми момчета, духачи има в микса Тромпетисти, духачи и на Туба и сякви софт свирки от Мирослав Филхармонията, има и Стрингс, едно Бас Тимпани, а за чинелите.. такива са щот са Джилджан от едни 32 битови семпли за Дръмагог... като за без пари става мисля, аз съм аматьор и не ги чаткам тия работи с миксовете, кажете как е микса.... избързване има да щото съм си чайник по природа :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм успял да направя свестен микс,така,че не мога да ти кажа твоят как е. :topicsux:

Иначе знаеш,като пипна VST и една звезда на небето угасва. :punk_guitar: Просто всеки софтуер ме мрази.

А тромпетите не мога да ги чуя.Всичко ми прилича на един мнооого голям кийборд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали па химна на България не е най-якия в цял свят? Направо настръхвам като го чуя! Неуфория, пробвай да нарпавиш цял микс, имам предвид с барабани бас.... някой стрингс клавир..... мисля, че ще стане много яко, но пък гледай и да не претрупваш за да не оакаш невероятната творба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.