Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустично в 3/4 размер


arebegai

Recommended Posts

Айде малко глупости преди почивката за Световното. :)

 

Стара градска в 3/4 :greenangel: Сериозно,не знам какво е това,ама ме кефи.

 

Иии тук влизам за пръв път с тая биволица,Кремоната на баща ми.Дивашка китара!Как сте свирили на такива не знам.Отвратителни са!Напъхах микрофонче за скайп директно в кутията и хоп - имаме звук! :girl_witch:

На моменти съм постигнал натурален овърдрайв,щото някоя звукова вълна е треснала микрофона фронтално.Има пикове до +267 dB,жестоко е! :hysterical:

 

Биволицата

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех, този Иван беее :metalist: много ми хареса Кремоната, че и композицията; морско ми звучи, "Синьо лято"-вско, може би защото сега съм на "морска" вълна... :cheers2: много свежо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря за благите думи! :wallbash:

 

Трака е много як,особено в 3/4 направо лъха на дворцова забава. :cheers2: ...край морето...

 

Ама усетихте ли накрая отчаяния опит за бендове? :butcher: Тия найлонови струни що така се търкалят по грифа?Нещо нема сцепление. :lol:

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми звучи френско.Като стар френски филм.Чернобял.

Деца си играят...романтика...Ех :greenball:

 

solo

Посредата направих една грешка! :D

Шегувам се.

Просто толкова си мога.

 

Поздрави на автора!

Много хубав инструментал.

Много критика ми се насъбра напоследък и имах нужда да разпусна след работа. :lol:

Мерси за което!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си е френско. :greenball:

Не съм му автор (вероятно си чул шума от микрофона и си забелязал,че в инструментала няма такъв) ,това е бекинг трак за упражнения - броенето в началото съм го изрязал,щото ме дразни.Другото е мое творение. :D

На каква китара свириш,Yamaha ли е?Шегувам се - знам,че е саксофон.Докарал си атмосферата на Париж - карети вървят,някой пече кроасани,дами въртят чадърчета,Квазимодо току се провикне от катедралата -"Есмералдаааа,нямам два еднакви чорапааа..." - а мосю Пари сен Жармен дьо Нотр Дам Оливие Бланш дьо Пютен Натюрел си прави маникюра в компанията на два лионски гълъба и един скорец от Дижон,дошли на секс-туризъм в столицата.

Само ако не беше тая грешка в средата... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Ямаха свиря - MO6.

Много интересно се получи това акордеонче - прееба ми се стерео кабела и звукът му стана по-мек и с по-малко атака. ;) То затова има и шум при моя запис - ако кабела си беше наред нямаше да има брум.

Иначе оригиналната бленда(с оправен кабел) звучи по-скоро като за народна музика.

 

И биволицата много хубаво обажда ;) - ритмично и много на място.

Представям си как си се измъчил - с тия широки грифове дето са ги правили преди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех,че е истински акордеон,между другото.Много добре звучи. :wallbash: Ама си е скъпичък тоя кийборд.

Колкото до грифа на Кремоната - не е проблем,че е широк.Средният ми пръст е 9,8 см,а от дланта до върха му са над 20 см.Кофти е,че покритието му е доста изтъркано и не се пързаля (за грифа става въпрос).Дискомфортът идва от много високия екшън на струните,но и с това се свиква.Така като се замисля,с малко напън от всяка китара излизат звуци. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

:Х.... ебати тъпите сайтове... един линк не може да пуснем като хората... само грешки...

http://soundcloud.com/old_shetarhand/quicky-2

Ето Още един опит... с тез линкове...

Тона на китарката е отвратителен, ама нямах времето и желанието честно казано да седна да си играя за някакъв по благ....

Едно време един майстор бояджия обичаше да казва "Който не му харесва - няма вкус" :lol:

Се пак джем е.... въпроса е да се разпиша и аз... :)

Kачество ... Maybe Next Time... ;)

Редактирано от Old_Shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Ако имаш проблеми с качването в Soundcloud,пробвай през този линк:

 

http://soundcloud.com/upload#old-skool

 

Би трябвало да глътне файла веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.