Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно лайв авторско от преди 2 години :)


Recommended Posts

Преди няколко дена свирихме с бандата в кафето на един театър дето свирихме преди 2 години по Коледа. Хората от екипа, занимаващ се с звука и филмирането на концертите ни изненадаха много приятно с едно ДВД от гига там, та реших да споделя едно от видеата:)

Мястото е teatro Acert, Tondela, датата мисля е 26ти декември 2008, песента се казва

:)

Приятно гледане/слушане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам! Мен ми харесва всичко , което пускаш. Много силно присъствие на сцената!Желязна си! Страхотно изсвирен бас!Много мисъл и готин глас!

Дай ми адреса на най-близкия твой фенклуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе радвам се, че се кефите:)

фенклуб...освен някой специален "бабешки" хахаха с общински акордеон и фелдшер (за всеки случай).

Ако имаме някакви фенове/фенки то те са много културни и под прикритие хахах

за целта за пътуването до Бг съм си стегнала една фендерска тениска с надпис :

Musician looking for groopies :thumbs_up::):offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарката ти е малко голяма, но ти стой добре (във всяко отношение) :greenangel:.

Много яко забивате.

Ами да те питам, след икебаната отвръща на удара, ще има ли завръщането на сухите съчки :hysterical:?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха хич не е голям Басот (нищо че ми стига до брадичката :cheers2: , просто ми е височок коланот.

за Икебаната...както е казал Бай Ганьо: Имал си бол време за губене, загубил си го... за момента, свободното време е кът, съчки нема да правим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:)мерси

почти са българи да ти кажа...

*пият ракия,

*ядат шопска салата,

*кефят се да им гледаш на кафе (куршуми на съм предлагала да лея засега :) )

*ядат баница (и всеки път търсят късмети вътре :hysterical: )

*ядат мусака

*обичат 2л.Каменица(щото е 2л. :greenball: ),

*обичат бонбони "Лакта" (благодарение на Митака на сестра му)

*знаят за Икебаната,

*носят мартеници( и си ги търсят!! тази година замалко да забравя покрай изпитите)

*знаят защо не ми е приятно като кажат "Puta madre"

*знаят къде е Бургас (това е градът-мечта, в който ще идем да свирим като станем богати :hysterical:)

*Шозе научи право хоро в Мелник и каза, че виното е почти толкова хубаво като в Галисия

*някои от тях при идването през 2008 научиха част от "Ах, морето" : бяхме гости заедно с другите банди на един дом за сираци и децата се бяха подготвили, една от песните им беше тази и моите хора(испано-говорящи) веднага си натъкмиха текста:

"Amaretto Amaretto me gustava" :greenball:

 

иначе по паспорт са 2бр. испанци, 1бр. португалец и 1бр. англичанка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.